Horoskoop

JÄÄR
Tunned end täna kindlalt. Suudad kontrollida oma emotsioone ka siis, kui keegi püüab sind provotseerida. Hea päev rahaasjade ajamiseks.
SÕNN
Täna võivad täituda su ootused, mis on seotud partneriga. Saate omavahel hästi läbi ning sinu romantikavajadused saavad rahuldatud.
KAKSIKUD
Täna võib sul raskusi olla enese selgelt ja konkreetselt väljendamisega. Samas on täna hea päev lugemiseks, õppimiseks ja  mõtisklemiseks.
VÄHK
Tänased energiad sunnivad sind enesega tööd tegema. Juhul kui sa ei viitsi vaeva näha, võivad tekkida suhtlemisraskused. Oled liiga egoistlik.
LÕVI
Tunned täna vajadust ennast näidata ja oled uhke oma saavutuste üle. Püüa ka teisi inimesi märgata, ka väike enesekriitika ei tule kahjuks!
NEITSI
Võtad täna kõike liiga kergekäeliselt ja kipud süüdimatult sõna võtma ka seal, kus võiksid vaikselt kuulata, mis toimub. Püüa emotsioone talitseda.
KAALUD
Sul võib nüüd esineda raskusi teiste inimeste mõistmisel ja koostöö tegemisel. Oled individuaalsel lainel ja eelistad iseseisvalt tegutseda.
SKORPION
Täna saad kõige paremini läbi oma perekonnaga ja võimalik, et võtate koos midagi toredat ette. Ametlikud asjaajamised ei taha täna aga kuidagi sujuda.
AMBUR
Inforohke päev. Ole valmis vastu võtma tähtsaid otsuseid ja kuulama oma kaaslaste ideid. Tajud intuitiivselt, mis sulle täna kasulik on ja tulu toob.
KALJUKITS
Hoia täna eemale agressiivselt meelestatud inimestest. Sul võib tekkida raskusi ka oma keele talitsemisega ning see võib viia suure tülini.
VEEVALAJA
Sul on täna raske inimesi usaldada. Püüad iga hinna eest kõigega ise hakkama saada, kuid see võtab sinult liiga palju aega ja energiat.
KALAD
Tänased seisud soosivad tegutsemist, mis seotud armuasjadega. Mõjud külgetõmbavana, kuid pea siiski meeles, et igaühega ei maksa flirtida.

 

Print Friendly, PDF & Email