Horoskoop

JÄÄR
Rohkem iseseisvust? Rohkem oma tahte läbisurumist? Isegi kui sa ise pole end kunagi pidanud väga radikaalseks, nähakse sind just sellisena.
SÕNN
Kipud end pisiasjadest liiga palju häirida laskma. Täna on sul raske lihtsalt aeg maha võtta ja lõõgastuda, ikka leiad midagi, mis sind häirib.
KAKSIKUD
Unusta liigne enesekriitika ja hakka elama! Täna on soodsad planeediseisud, et luua uusi kontakte ja alustada uusi ettevõtmisi. Usalda ennast.
VÄHK
Võid täna saada rõõmustava uudise kelleltki, kes omab sinu üle teatavat võimu. Ole inimeste suhtes avatud, nii märkavad ka teised sinu väärtusi.
LÕVI
Mõjud täna originaalse ja salapärasena. Aktiviseeruvad seksuaalsed energiad ja samas ka armukadedus. Võimalik on ootamatu rünnak selja tagant.
NEITSI
Oled täna julgem, aga ka halastamatum nende suhtes, kes on nõrgad või saamatud. Raskused diplomaatiliste suhete arendamisel.
KAALUD
Sinu tundeelu on intensiivne ja jätab teistele sügava mulje. Huvitud inimesi ühendavatest sidemetest ja kõigest, mis on seotud turvalisusega.
SKORPION
Võimalik, et oled ambitsioonikas ja enesekeskses meeleolus. Püüad oma tahtmist jõuga läbi suruda. Väldi konflikte ja arvesta ka teistega.
AMBUR
Kellegi ebasiirus võib sulle täna haiget teha. Ootad pigem karmi, ausat ja otsekohest suhtumist. Hea päev oluliste asjade väljaselekteerimiseks.
KALJUKITS
Sind koheldaks palju paremini, kui julgeksid oma haavatavust välja näidata. Keskendud oma tunnetele ja kaldud sääsest elevanti tegema.
VEEVALAJA
Pööra tähelepanu korrektsusele. Mõni pealtnäha tühine näpuviga võib sulle hiljem kalliks maksma minna. Seda nii materiaalses mõttes kui ka suhete tasandil.
KALAD
Hea päev tegeleda vaimsete asjade ja enesearendamisega. Võimalik, et leiad võimaluse oma piiride ületamiseks ning oled kellegi jaoks eeskuju.

 

Print Friendly, PDF & Email