Horoskoop

JÄÄR
Rahulike ja harmooniliste energiatega päev. Tunnetad, et sul on palju aega ja jõuad tehtud kõik vajaliku. Mõjud veetleva ja külgetõmbavana.
SÕNN
Oled täna tavalisest jutukam ja aktiivsem. Suhtled hea meelega kõigiga, kes ette juhtuvad, kuid samas jääd veidi pealiskaudseks.
KAKSIKUD
Tänane päev on sobilik meelelahutusteks. Ära võta täna tõsiseid kohustusi ja väldi kergekäeliste lubaduste andmist. Pühendu pidutsemisele.
VÄHK
Ära oma võimeid täna üle hinda, kuna varitseb kokkupõrgete ja traumade oht. Väldi liiga jäika suhtumist endasse ja kaaslastesse.
LÕVI
Võimalikud pinged ametlikes suhetes. Kaldud täna pigem anarhismi ja sulle ei meeldi põrmugi, kui keegi üritab sulle päitseid pähe panna.
NEITSI
Võimalik, et tunned end täna allasurutuna ja see tekitab trotsi. Käitud väljakutsuvalt, provotseerid neid, kes ennast teistest paremaks peavad.
KAALUD
Oled täna praktiline ja asjalik, töö lausa lendab su käes. Kuid kui keegi püüab sind tagant kiirustada, võib kõik pooleli jääda.
SKORPION
Võid täna tahtmatult anda põhjust kuulujuttudeks ja sind võidakse täiesti valesti mõista. Püüa väljenduda võimalikult konkreetselt.
AMBUR
Võimalik, et sul tuleb ennast tõestada, et soovitud positsiooni saavutada. Ole valmis konkurentide loodud takistusteks. Väldi finantstehinguid!
KALJUKITS
Tahad iga hinna eest kõigega üksi hakkama saada, kuid peaksid andma ka teistele võimaluse kätt proovida isegi juhul, kui neil ei õnnestu see sama hästi kui sinul.
VEEVALAJA
Võimalik, et pelgad täna kriitikat, muutudes seetõttu kohmetuks ja eelistades suud pidada. Tegelikult peaksid oma seisukohad välja ütlema.
KALAD
Tänane päev on soodne intellektuaalseks tegevuseks. Sinu intuitsioon on tavalisest parem ja võimalik, et tunnetad telepaatilist sidet lähedastega.

 

Print Friendly, PDF & Email