Horoskoop

JÄÄR
Võid kokku puutuda inimestega, kes hakkavad sinu elu ümber korraldama ja oma ideid peale suruma. Sellisel hetkel on kõige targem lihtsalt lahkuda.
SÕNN
Hea päev alustada millegi uuega. Võimalik, et saad ootamatult stardikapitali või heakskiidu mõjuvõimsatelt isikutelt. Oht laisaks muutuda!
KAKSIKUD
Kipud kergekäeliselt lubadusi andma või endale üle jõu käivaid kohustusi võtma. Väldi uute projektide alustamist, püüa lõpetada poolikuid asju.
VÄHK
Kui sa lased end täna liiga palju piirata või piitsutada, võid langeda täielikku ükskõiksusesse ning soovitud tulemus lükkub kaugesse tulevikku.
LÕVI
Informatsiooni ja elutarkuse saamise päev. Sulle tuleb kasuks õppida, teavet koguda ja kavandada edaspidist tegevust. Oled täna eriti nutikas.
NEITSI
Tänane päev võib tuua su teele inimesi, kelle mõtteis on iha ja seks. Arvesta, et mingil põhjusel oled sa ise sellist suhtumist ligi tõmmanud.
KAALUD
Rahaasjad hakkavad nüüd laabuma. Võimalik, et saad mõnelt kogenud inimeselt häid nõuandeid. Paranevad suhted perekonna ja lähedaste sõpradega.
SKORPION
Täna võib sul tulla probleeme praktiliste asjade ajamisega. Oled tavalisest hajameelsem ning seetõttu pole just soovitav teha olulisi otsuseid.
AMBUR
Avastad täna oma meeldivaks üllatuseks, et sinu sõnu võetakse tõsiselt ja sinu mõtetega arvestatakse rohkem kui tavaliselt. Hea päev läbirääkimisteks.
KALJUKITS
Äritegevuses on sul halb päev ja kõik, mida alustad, toob kahjumeid. Ole mõistlik ja kokkuhoidlik, vastasel juhul ootab sind pettumus.
VEEVALAJA
Sobiv päev tegeleda ajalooga. Kasvab huvi perekonna, suguvõsa ja esivanemate vastu. Väldi liigset emotsionaalsust ja kasuta oma kainet mõistust.
KALAD
Tunned täna soovi oma kaaslasi üllatada ja võtta ette midagi ekstreemset. Püüa siiski aru saada, et igaühe jaoks ei pruugi see tore olla.

 

Print Friendly, PDF & Email