Horoskoop

JÄÄR
Võid täna sattuda paanikasse mingist täiesti tühisest asjast. Kipud liialdama ja endale seinale tonte maalima. Väldi täna tõsiste otsuste langetamist.
SÕNN
Hea päev lõpetada poolelijäänud asju. Samuti edenevad hästi kodu koristamine ja vajaliku eraldamine ebavajalikust. Ebasoodne päev pidutsemiseks.
KAKSIKUD
Tänased planeediseisud stimuleerivad sinu soovi lahendada probleeme, mis seotud praktiliste kohustuste ja kohanemisvõimega. 
VÄHK
Täna võib juhtuda, et keegi püüab oma kohustusi sinu kaela veeretada või sinu saavutusi oma arvele kirjutada. Ära lase endale pähe istuda!
LÕVI
Planeediseisud annavad sulle täna tavalisest suurema võime ebasiiraid inimesi ja võltsi käitumist läbi näha. Paned teesklejad korralikult paika.
NEITSI
Oled täna kergesti ärrituv, seega on parem, kui hoiduksid rahvarohketest kohtadest ja pingelistest suhetest. Skandaalid on kerged tulema.
KAALUD
Võimalik, et puutud täna kokku inimesega, kes püüab jätta muljet, nagu oleks ta sinu sõber, kuid tegelikult hakkab peagi sinuga manipuleerima.
SKORPION
Leiad täna kergemini kui tavaliselt inimestega ühise keele. Suudad ära aimata teiste soove ja tahtmisi ning vastavalt sellele ka käituda.
AMBUR
Sinu suhted pere ja tutvusringiga on harmoonilised, konfliktid on praktiliselt välistatud. Soodne päev suhete süvendamiseks ja eneseteostuseks.
KALJUKITS
Aktiviseeruvad müstika ja religiooniga seotud teemad. Võimalik, et kohtud täna inimesega, kes toob sinu ellu midagi päris uut ja kummalist.
VEEVALAJA
Võimalik, et tunned end täna süüdi asjades, milles sa tegelikult süüdi pole. Ära võta asju liiga südamesse, rõõmusta ka väikeste kordaminekute üle.
KALAD
Täna haihtuvad sinu enda poolt väljamõeldud takistused ja tõrked. Kui suudaksid loobuda liigsest egoistlikkusest, siis mõistaksid asjade tegelikku väärtust.

 

Print Friendly, PDF & Email