Horoskoop

JÄÄR
Täna on sinu tööasjadega seotud suhted pingelisevõitu. Püüa praegu unustada oma ambitsioonid, nii säästad ennast ja teisi. Hea aeg puhkamiseks.
SÕNN
 Planeediseisud võivad muuta sind ebastabiilseks. Kaldud äärmuslikesse meeleoludesse ja oled kergesti haavatav. Ebasoodne päev äritegevuseks.
KAKSIKUD
Sinu mõistus on täna teravam ja analüütilisem, mistõttu on soodne aeg dokumentide või lepingute läbivaatamiseks ja otsuste langetamiseks.
VÄHK
Võid kompromissitu otsekohesusega paljudele inimestele närvidele käia, kuna tavaliselt kiputakse karmi tõde vältima. Võta vähe leebemalt.
LÕVI
Kipud ennast täna liiga palju teistega võrdlema, mis võib sinu enesekindlusele halvasti mõjuda. Ootad kaaslaste arvamusi ja ettepanekuid.
NEITSI
Täna sobib sulle eelkõige rahulik õhkkond, kus sa ei pea kiirustama. Liigse surve all satud kergesti paanikasse ja stressi. Vähenda oma kohustusi.
KAALUD
Sul on täna palju energiat. Hea aeg füüsilist pingutust nõudvaks tegevuseks. Eriti kasulik on, kui saad selle päeva veeta värskes õhus.
SKORPION
Tänased planeediseisud soosivad filosoofia, meditatsiooni ja religiooniga tegelemist. Oled tõsises ja sügavustesse pürgivas meeleolus.
AMBUR
Nüüd on kiire ja töörohke aeg. Kodused tegemised kipuvad unarusse jääma. Kuna su intuitsioon on paranenud, oskad teha õigeid otsuseid.
KALJUKITS
Täna liigud tõenäoliselt palju ringi ja kohtud erinevate inimestega. Suhtlemine võib sind õhtuks lausa ära väsitada ja oleksid meelsasti omaette.
VEEVALAJA
Sinu eneseväljendus võib täna mõndagi inimest šokeerida. Oled eriti otsekohene ja kasutad ka kõvemaid väljendeid. Sa tead, mida tahad.
KALAD
Võimalik, et lähedane sõber või partner näitab sulle täna välja oma salajasi mõtteid. Võid saada suure üllatuse osaliseks ja hakkad elu üle järele mõtlema.

 

Print Friendly, PDF & Email