Horoskoop

JÄÄR
Saad täna huvitavat infot, kui oled ise aktiivne suhtleja. Hoia oma silmad-kõrvad lahti ja ole valmis tõelisteks pomm­uudisteks ning ka tegutsemiseks. 
SÕNN
Elad kõike väga sügavalt läbi, kuid need, kes tunnevad sind vaid pinnapealselt, ei saa sellest aru. Otsi tuge lähedastelt sõpradelt või perelt.
KAKSIKUD
Tänased planeediseisud muudavad sind vastuvõtlikumaks kõikvõimaliku esoteerika suhtes. Võid avastada endas ebatavalisi võimeid.
VÄHK
Ebakindlus ja võimalikud möödalaskmised. Hoidu ekstreemsest käitumisest ja vaidlustest ülemustega. Hea päev sportimiseks.
LÕVI
Tõuse ja sära! Naudid täna oma head esinemisoskust ja teiste inimeste heakskiitu. Tagasihoidlikkus pole täna sinu esimene valik. 
NEITSI
Püüad täna iga hinna eest mõjuda autoriteetse ja tõsiseltvõetavana, kuid ära üle pinguta. Pole mõtet näidelda, ole see, kes sa oled.
KAALUD
Otsid täna inimestest neid omadusi, mis võiksid sind mingil moel innustada või aidata üle saada isiklikest probleemidest. Suureneb huvi psühholoogia vastu.
SKORPION
Tunned soovi olla iga hinna eest kõigile meeltmööda. Väldi ebasiiraks lipitsejaks muutumist, kes lihtsalt ei julge oma arvamust avaldada.
AMBUR
Võimalik, et keegi hakkab huvi tundma sinu isikliku elu vastu. Oled suutnud jätta endast salapärase ja huvitava mulje. Mõjud müstilisena.
KALJUKITS
Oled täna tavalisest avameelsem, kuid samal ajal ka mõistvam teiste inimeste probleemide suhtes. Võib juhtuda, et keegi otsustab just sulle oma südamesaladusi pihtida. 
VEEVALAJA
Tänased planeediseisud toovad sind kahe jalaga maa peale tagasi. Tõenäoliselt avastad järsku, et oled kedagi kõvasti idealiseerinud.
KALAD
Oled nüüd lummatud ilusatest asjadest ja romantikast. Püüad inimestega luua harmoonilisi suhteid, sind hirmutavad ekstreemsed olukorrad.

 

Print Friendly, PDF & Email