Horoskoop

JÄÄR
Kui oled siiani midagi kahe silma vahele jätnud, siis nüüd tuleb sul sellega taas kokku puutuda. Väldi oma kohustustest möödahiilimist.
SÕNN
Võimalik, et saad täna intensiivseid elamusi. Sinu senine ilmavaade lööb kõikuma ja hakkad usaldama inimest, keda sa pole siiani osanud hinnata.
KAKSIKUD
Võimalik, et satud kriitika alla. Kuid ära heida meelt, vaid püüa aru saada, et igaühel on õigus oma arvamusele. Kõigile ei saagi meeldida.
VÄHK
Päev on soodne aktiivseks mõttetööks ja filosoofilisteks vestlusteks. Võimalik inspiratsioonipuhang kirjutamise vallas. Avalduvad varjatud anded.
LÕVI
Armuasjade ajamiseks pole tänane päev eriti soodne. Võimalik, et köidad kellegi sellise tähelepanu, kellest sa ise parema meelega eemale hoiaksid.
NEITSI
Otsid meelelahutusi ja võimalust, kuidas reaalsusest eemalduda. Kipud emotsionaalsetesse liialdustesse. Võib tekkida terviseprobleeme.
KAALUD
Oled täna julgem ja lõbusam kui tavaliselt. Samas võid oma liigse ülemeelikuse tõttu mõndagi olulist kaotada. Püüa leida tasakaal.
SKORPION
Tõenäoliselt puutud täna kokku tujukate inimestega, kes püüavad end just sinu peal välja elada. Püüa säilitada meelerahu ja ära allu provokatsioonidele. 
AMBUR
Oled vastutustundlik, hoolas ja töökas. Kuid ära unusta oma töö vilju vahel ka nautida, selle asemel et järjest edasi pürgida. 
KALJUKITS
Kui sul on mingeid salajasi soove, siis nüüd on õige aeg seda välja näidata. Ole julge ja enesekindel, sest just nii saad oma tahtmise.
VEEVALAJA
Võid täna sattuda uude seltskonda, kelle huvid on sinu omadest erinevad. Püüa siiski olla avatud, võid leida enda jaoks huvitavaid ideid.
KALAD
Sind on täna lihtne segadusse ajada. Kui peaksid juhuslikult mõne otsuse langetama, siis ole tähelepanelik ja pööra tähelepanu ka detailidele.

 

Print Friendly, PDF & Email