Tänak kukkus enne viimast katset kolmandaks

Ott Tänak ja Martin Järveoja alustasid Monte Carlo ralli viimast päeva teiselt kohalt, kuid tehnilised probleemid on Tänaku lükanud kolmandale kohale. 

“Tõeliselt keeruline. Pole masinaga sugugi rahul – palju alajuhitavust. Mustades kohtades polnud sugugi kerge,” edastas Delfi Sport Tänaku pettumust. 

Tänase päeva esimese kiiruskatse, 5, 5 km pikkusel distantsil kaotas Tänak liidrile 12,8 sekundit. “Ma ei tea, mis toimub – sõidame ainult kahe silindri peal!” kommenteeris Tänak ralliraadiole. 

Pärast 15. katset oli Tänak kolmandal kohal, jäädes liidrile alla kolme minutiga. Kolmandale kohale kukkus täna pärast seda, kui Tänaku ja Järveoja üritasid parandada autol tekkinud mootori probleeme, mistõttu jäädi starti ligi kuus minutit hiljaks ning 21-kilomeetrisel katsel jäädi ühe minutiga alla liidritele. Trahvisekundid ning minutine kaotus liidritele lükkas Tänaku kolmandaks. 

16. katse, mis pidi Eesti aja järgi algama kell 12 päeval, on ära jäetud publiku turvalisuse huvides – liiga palju pealtvaatajaid on kogunenud ohtlikesse kohtadesse. 

Print Friendly, PDF & Email