Horoskoop

JÄÄR
Sind köidavad täna originaalsed ja veidi äärmuslikud asjad. Oled rõõmuga valmis proovima midagi uut, kuid see uus peab olema ekstreemne.
SÕNN
Täna peaksid püüdma teha muudatusi seal, kus ammu oleks pidanud muudatustega alustama. Pööra tähelepanu   terviseprobleemidele.
KAKSIKUD
Oled täna ergas ja tunned tavalisest suuremat vajadust midagi olulist korda saata. Sinu agarus võib aga hakata kellelegi närvidele käima.
VÄHK
Tunned täna põhjendamatut hirmu selle ees, et sinu vastu ollakse ebaõiglane. Püüa oma sisemise jõu abil nendest kompleksidest vabaneda.
LÕVI
Oled innukas ja energiline ning võitled kõige eest, mida tähtsaks pead. Oled oma võidus kindel ja saavutad edu pea kõigis ettevõtmistes.
NEITSI
Täna on igati soodne päev teha füüsilist tööd ja sporti. See vabastab sind pingetest ning annab jõudu ja reipust edasiseks tegutsemiseks.
KAALUD
Kipud täna olema isekas ja halastamatu, samas oled sisemiselt üsnagi haavatav. See pole just kõige parem päev inimestega lävimiseks.
SKORPION
Tänane päev võib sulle tuua tõelisi katsumusi ja üleelamisi. Võimalik, et sinuni jõuab mingi ootamatu ja šokeeriv uudis. 
AMBUR
 Tunned soovi uuendada oma riietust või osta koju mõni uus mööbliese. Kuid ole tähelepanelik ja kontrolli kindlasti oma ostude kvaliteeti.
KALJUKITS
Tunnetad täna tavalisest suuremat sidet perekonna ja sugulastega. Hea päev kodukaunistamiseks või mugavamaks muutmiseks. Võimalik ka, et armud täna.
VEEVALAJA
Tunned vastupandamatut vajadust maailma enda ümber paremaks muuta, kuid pea meeles, et kiireim moodus on parandada iseennast.
KALAD
Võimalik, et oled täna oma kaaslaste suhtes vastutulelikum kui tavaliselt. Kuid vaata ette, et sind ära ei kasutataks. Jää kindlaks oma põhimõtetele.

 

Print Friendly, PDF & Email