ÜLESKUTSE: Ootame uusi heategijaid

Heategevuslikke organisatsioone ühendav annetuskeskkond “Ma armastan aidata” on mõeldud Eesti elu paremaks muutvatele mittetulundusühingutele ja sihtasutusele, kes koguvad oma eesmärkide saavutamiseks annetusi.

“Ma armastan aidata” annetuskeskkonna lõid 2008. aastal Heateo sihtasutus ja Swedbank. Swedbanki ja annetajate koostöös on keskkonnas tänaseks kogutud peaaegu 1,3 miljonit eurot.

Keskkonna kaudu saab iga inimene anda oma panuse heategevusorganisatsioonide toetuseks, annetades oma raha, aega või Swedbanki preemiapunkte.

Südamelähedase organisatsiooni saab valida neljast valdkonnast: lapsed ja pered, tervis ja toimetulek, loomad ja loodushoid, haridus ja võrdsed võimalused. Praegu kuulub annetuskeskkonda 41 organisatsiooni.

Kogu info annetuskeskkonnaga liitumise kohta on olemas kodulehel https://www.armastanaidata.ee/liitumine. Taotluste puhul hinnatakse kandideeriva projekti või tegevuse sisu, oodatavaid tulemusi ja mõju, samuti kandideeriva organisatsiooni senist kommunikatsioonitegevust ja tulevikuplaane.

Annetuskeskkonda kandideerimisperiood kestab 6. veebruarini.

Heateo sihtasutus

 

Print Friendly, PDF & Email