Horoskoop

JÄÄR
Nõuad nüüd oma kaaslastelt piinlikku täpsust kõikvõimalike kokkulepete täitmisel. Sind häirivad tavalisest rohkem isegi kõikvõimalikud pisiasjad.
SÕNN
Täna peaksid püüdma olla võimalikult ettevaatlik ja tähelepanelik. Sul võib tekkida probleeme naabrite või koostööpartneritega. 
KAKSIKUD
Jagad kõigile oma armastust, poolehoidu ja hoolitsust. Kuid sul on raske siduda end kindla partneriga ja kipud jääma suhetes pealiskaudseks.
VÄHK
Ära usalda täna oma isiklikke asju kellegi teise hoolde. Inimesed võivad sind alt vedada ja sinu jaoks ülitähtsad asjad hoopis ära unustada.
LÕVI
Tunned, et informatsioon liigub sinust justnagu mööda. Oled valmis tegutsema ja asju edasi viima, kuid kaaslased kipuvad alt ära hüppama.
NEITSI
Võimalikud vastuolud kaaslastega. Oled täna revolutsioonilises meele­olus ja püüad iga hinna eest oma seisukohti kaitsta.
KAALUD
Võimalik, et puutud täna kokku kuulujuttude ja väärinfoga. Oht sattuda sekeldustesse ja saada oma kaaslastest vale ettekujutus.
SKORPION
 Täna võib sul probleeme olla mälu ja keskendumisvõimega. Kui pead tegema midagi rutiinset, kipud lausa magama jääma.
AMBUR
 Tunned täna tugevat soovi saata korda midagi suurt ja  tähtsat. Kuid püüa siiski poolikud tööd ära lõpetada, enne kui midagi uut ette võtad.
KALJUKITS
Püüa loobuda sellest, mis sind enam edasi ei aita ja tee oma elus korrektiive. Aeg on selleks igati soodne! Samuti on täna hea päev kodu korrastamiseks.
VEEVALAJA
Äratad oma kaaslastes sümpaatiat, poolehoidu ja usaldust. Võimalik, et sinu poole pöördutakse sooviga leida toetust ja kaastunnet.
KALAD
Täna võib su tervis ootamatult halveneda. Püüa vältida stressi tekitavaid olukordi. Hea päev dieediga alustamiseks ja elukommete parandamiseks. 

 

Print Friendly, PDF & Email