Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et püüad täna esineda enamana, kui tegelikult oled, ja tekitad sellega teistes kiusatuse sind proovile panna. Püüa jääda ausaks.
SÕNN
Peaksid täna olema ettevaatlik elektriseadmetega ja liikluses. Oma hooletuse tõttu võid sattuda vägagi eluohtlikesse olukordadesse.
KAKSIKUD
Oled praktiliselt meelestatud, kuid samas on sul täna kalduvus muutuda kooneriks. Hoia oma süda avatud ja tee kaaslastele kingitusi.
VÄHK
Ära ole nii range ja ülemääraselt nõudlik nii enda kui ka oma kaaslaste suhtes. Võta aeg maha ja püüa leida endas loomingulisi külgi.
LÕVI
Võimalik, et satud täna ekstreemsetesse olukordadesse. Ole ettevaatlik liikluses ja terariistadega. Võid ka sattuda ootamatusse armusuhtesse.
NEITSI
Hea päev laial rindel tegutsemiseks. Saad tavalisest rohkem tähelepanu, aga ka kohustusi. Võimalik, et sinult oodatakse rohkem, kui anda soovid.
KAALUD
Oled julge ja naudid katsumusi. Pead end õigluse kaitsjaks ja tunned soovi teistele selgeks teha, mis on õige, mis väär. Vastuolud ülemustega.
SKORPION
Täna on entusiastlike meeleoludega päev. Võimalik, et tunned soovi kulutada raha ja osta asju, millega oma kodu mugavamaks ja kenamaks muuta.
AMBUR
Kaldud täna unistama ja võimalik, et saad väga valusalt petta. Püüa vältida tähtsate otsuste tegemist ja ole ettevaatlik oma isikliku varaga.
KALJUKITS
Võimalik, et sind häirib nüüd kellegi hoolimatus ja isekas käitumine. Püüa vältida olukordi, kus sõltud kellestki teisest.
VEEVALAJA
Jõuliste energiatega päev. Planeediseisud annavad sulle jõudu teha muudatusi ja muuta asju, mis on seni kulgenud ebaõnnestunult.
KALAD
Energilisuse asemel ilmneb agressiivsus, mis ei tunnista seadusi, korda ega reegleid. Tunned end hästi, kui suudad paljastada silmakirjalikkust.

 

Print Friendly, PDF & Email