Horoskoop

JÄÄR
Tunned ebakindlust ja isegi abitust. Ootad teistelt julgustust ega julge midagi otsustavat ette võtta. Püüa ennast rohkem usaldada ja ole söakam.
SÕNN
Täna võid kokku puutuda kellegagi, kes on juba mõnda aega sulle vastu töötanud. Kipud kergesti ärrituma ja hakkad oma seisukohti tõestama.
KAKSIKUD
Praegu on sinu elus tõenäoliselt väsitav aeg, mil pead ennast ületama ka selliste tegevuste puhul, mis tegelikult ei tohiks rasked olla.
VÄHK
Oskad täna inimeste poole pöörduda väga meeldival ja rahulikul moel, mis lisab sinu suhetesse usaldatavust. Rahaasjad hakkavad laabuma.
LÕVI
Tegutse diplomaatiliselt ja sind austatakse. Pea meeles, et kui oled ise aus, tõmbad enda poole inimesi, kes on ka sinuga ausad.
NEITSI
Otsid täna oma sisemist mina. Tunned soovi tungida oma sisemusse ja leida endas seni avastamata jooni. Sobiv päev mediteerimiseks.
KAALUD
Täna võib aset leida mõndagi huvitavad ja sinu jaoks arendavat. Võimalik, et su silmaring avardub oluliselt tänu mõnele sõbrale, kes jagab oma kogemusi.
SKORPION
Tänased mõjud viivad sind mälestustemaailma. Oled tavalisest tundelisem, solvud kergemini ja kipud seetõttu endasse tõmbuma.
AMBUR
Peaksid valmis olema iseseisvaks tegutsemiseks. Ära looda, et keegi sinu eest midagi ära teeb. Tähtsad otsused pead ikka sina ise langetama!
KALJUKITS
Sul võib tekkida probleeme kaaslastega juhul, kui püüad olla liialt kontrolliv ja neid mingil moel kamandada. Väldi agressiivsust.
VEEVALAJA
Tänane päev võib kujuneda üheks viimase aja meeldivamaks ja romantilisemaks, kuid seda eelkõige juhul, kui suudad jagu saada oma tavalisest laiskusest.
KALAD
Tunned suurt igatsust vabaneda oma igapäevakohustustest ning teha midagi täiesti uut ja teistsugust. Hea päev reisimiseks ja pidutsemiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email