Horoskoop

JÄÄR
Nüüd hakkavad su tööasjad ülesmäge minema. Võimalik, et laheneb nii mõnigi takerdunud probleem või suhe. Tõenäoliselt on su terviski parem.
SÕNN
Planeediseisud võivad põhjustada pingeid ja takistusi sinu ettevõtmistes. Otsi endale rahulik keskkond ja naerata, sellega väldid stressi.
KAKSIKUD
Tunned soovi eksperimenteerida, kuid tõenäoliselt pole see teistele vastuvõetav. Võid saavutada ettearvamatuid tulemusi. Ole ettevaatlik!
VÄHK
Tunned täna erilist kiindumust oma hobisse, mistõttu võid langetada otsuse, et sellest saab su põhitegevus. Tunned soovi oma elus midagi muuta.
LÕVI
Oled täna eriti seltskondlik ja lõbujanune. Samas kipud minema liiga edevaks, teiste heakskiidu saavutamiseks oled valmis ka ekstreemsusteks.
NEITSI
Tunned soovi eksperimenteerida erinevate võimalustega. Sul puuduvad kindlad orientiirid ja stabiilsus, kuna kaldud liigselt unistama.
KAALUD
Täna tõusevad esile eelkõige sinu psühholoogilised vajadused ja kalduvused. Võimalik, et puutud kokku iidsete müstiliste õpetustega.
SKORPION
Püüa nüüd kodus püsida ja lähedastelt toetust saada. Suhtlemine kaaslastega on problemaatiline. Ära anna lubadusi, neid on raske täide viia.
AMBUR
Võimalik, et pettud täna oma ideaalides ja tajud nende ebapraktilisust. Püüa olla optimistlik ja ära loobu tänase ebaedu tõttu oma unistustest.
KALJUKITS
Hea päev oma tööasjad põhjalikult üle vaadata või likvideerida võlgu. Oled korrektsem ja täpsem kui tavaliselt. Pidutsemiseks pole täna kõige parem päev.
VEEVALAJA
Oled täna tavalisest distsiplineeritum. Hea päev oma eluviisi parandamiseks, dieediga alustamiseks ja halbadest harjumustest loobumiseks.
KALAD
Kipud täna asju ilustama ja võid seetõttu kaotada reaalsusetaju. Võta roosad prillid eest ja kui vähegi võimalik väldi alkoholi!

 

Print Friendly, PDF & Email