Asotsiaalidel paluti kultuurikeskusest lahkuda (35)

Varem Rae keskuse pingil aega veetnud seltskond on hakanud imbuma Kuressaare kultuurikeskuse ruumidesse. Üleeile palus politsei lahkuda kahel mehel, kes häirisid raamatukogu külastanud inimesi.

Kolmapäeval tegi politseipatrull tähelepaneku, et kaks kasimata välimusega meest olid läinud kultuurikeskusse sooja.

Kuressaare politseijaoskonna patrulltalituse juht Matis Sikk ütles, et korda mehed otseselt ei rikkunud – ei tarbinud alkoholi ega lärmanud, kuid meeste kasimata välimus võis inimestele siiski häirivalt mõjuda. Seda politseipatrull neile viisakalt selgitas ja mehed nõustusid lahkuma.

“Samamoodi tuleb patrullidel ka edaspidi talitada – kui otsest seaduserikkumist ei ole toime pandud, saab teha selgitustööd. Vastavasisulisi väljakutseid seni laekunud ei ole,” nentis Sikk.

Ta lisas, et mis puudutab kultuurikeskuse-esiseid pinke, siis seal istusid napsisõbrad ka varem, kui Rae keskuse pink veel alles oli.

“Politsei pöörab kesklinnas toimuvale igapäevaselt tähelepanu ja see peaks asja kontrolli all hoidma. Kindlasti soovitan helistada 112, kui keegi tunneb ennast häirituna kas kultuurikeskuses või selle esisel alal,” ütles patrulltalituse juht.

Kultuurikeskuse peaadministraator Egne Kasin sõnas, et õnneks on olukord praegu kontrolli all ja pidevat fuajees ajaveetmist ei ole.

Print Friendly, PDF & Email