Horoskoop

JÄÄR
Oled täna tavalisest optimistlikum ja lähened kõigele loominguliselt. Sinu trump on spontaansus. Hästi saad täna läbi lastega.
SÕNN
Mõjud tõenäoliselt külma ja asjalikuna, kuid sisimas ootad siiski sooje ja südamlikke suhteid. Püüa olla avatum, siis söandavad teised sulle läheneda.
KAKSIKUD
Tõenäoliselt oled täna heas vormis ja ülimalt suhtlemisaldis. Pingelised olukorrad lahenevad kiiresti ja kergelt.
VÄHK
Ilmutad pealehakkamist, aktiivsust ja läbilöögivõimet. Oled iseseisev ja otsustusvõimeline. Ent hoidu agressiivsusest. Ettevaatust liikluses!
LÕVI
 Oled täna närvilisem ja tähelepanelikum. Püüad luua täiuslikku maailma, kuid jääd kinni detailidesse ning see võtab sinult liigselt energiat.
NEITSI
Tunned end mugavalt, turvaliselt ja õnnelikuna. Täna sobib sulle pingutada oma intellekti, kavandamaks endale suurepärast tulevikku. 
KAALUD
Võimalik, et puutud täna kokku osavate ja salakavalate inimestega, kes püüavad sind oma tahte järgi tegutsema panna, ilma et sulle midagi vastu pakuksid.
SKORPION
Täna on hea päev, et tegelda füüsilist jõudu vajavate asjadega. Sinna alla võivad kuuluda ka remont või koristustööd. Viska minema asjad, mida sa ei vaja.
AMBUR
Oled täna tavalisest rohkem huvitatud romantikast. Õhus on kirglikke energiaid. Samas on päev sobiv ka sügavate ja müstiliste teemade uurimiseks.
KALJUKITS
Ole nüüd tähelepanelik kõikvõimalikes juriidilistes küsimustes. Võid kokku puutuda mõne kavala suliga, kes püüab sind peenelt alt tõmmata.
VEEVALAJA
Kipud täna käituma demonstratiivselt ja väljakutsuvalt. Paned mõnuga ülbitsejaid paika. Samas ära üle pinguta, ole valmis vastulöökideks.
KALAD
Nüüd on aeg end kokku võtta ja teha ära asjad, mida oleksid pidanud ammu tegema. Võimalikud probleemid tehnikaga. Ettevaatust liikluses!

 

Print Friendly, PDF & Email