Horoskoop

JÄÄR
Nüüd peaksid end tõsiselt käsile võtma ja vaatama kriitiliselt üle asjad või suhted, mõistmaks, mida sa tõeliselt vajad ja mis moe pärast eksisteerivad.
SÕNN
Ootamatud sündmused ja uued inimesed sinu elus võivad su vaateid uuendada. See annab hea võimaluse vaadata elule uuest vaatenurgast.
KAKSIKUD
Haara täna kinni kõikidest võimalustest ja ettepanekutest, mida elu sulle pakub. Soodustatud on kõik seiklused ja jalutuskäigud looduses.
VÄHK
Täna on su üleüldine energiatase hea. Sobiv päev alustada tervislike eluviiside praktiseerimist või teha midagi füüsilist. 
LÕVI
Võimalikud pinged, mis seotud seksuaalsuse ja romantikaga. Võid täna olla üsna järsk ja koguni taktitundetu. Pööra oma partnerile rohkem tähelepanu.
NEITSI
Otsid täna suhtlemisvõimalust inimestega, kellega saad rääkida esoteerikast ja müstilistest juhtumustest. Tunned vajadust kogeda ekstreemset
KAALUD
Tunned soovi maailmale endast märku anda ja ühiskonnale kuidagi kasulik olla. Otsid suhteid, mis annaksid sulle palju uut informatsiooni.
SKORPION
Sul on täna raske oma tundeid välja näidata isegi siis, kui sa seda tegelikult väga tahad. Ootad, et teised inimesed sind aitaksid ja julgustaksid.
AMBUR
Tasuks meeles pidada, et suurt kasu võib tuua ka see, kui lähed kompromissile, selle asemel et iga hinna eest oma tahtmist läbi suruda.
KALJUKITS
Kipud tühjast asjast suure probleemi tegema, mistõttu tekitad endale asjatut stressi ja pingeid suhetes kaaslastega. Kasuta oma mõistust!
VEEVALAJA
Saabunud on aeg, mil peaksid rohkem enesesse süvenema, et leida oma emotsionaalse ja vaimse jõu allikad. Võimalikud probleemid tervisega.
KALAD
Saavutad täna oma kaaslastega usalduslikud ja lähedased suhted. Võimalik, et keegi vajab sinu abi ja kaastunnet. Aidates teisi, aitad ka ennast.

 

Print Friendly, PDF & Email