Head uut spordiaastat!

Meie kodukoha jätkusuutlikkus ja areng sõltub meist endist – inimestest, kes siin elavad ja toimetavad. Terve ja sportlik rahvas on suuteline töötama, õppima ja piirkonda arendama. Tervis on igapäevase täisväärtusliku elu loomulik eeltingimus ja majanduslik ressurss. Igal inimesel peab olema võimalus elada tervist toetavas keskkonnas.

Spordiarendustöö tulemusena on Orissaare Sport muutunud ühtseks terviklikuks klubisüsteemiks, kus treenivad ja omandavad teadmisi harrastus- ja võistlussportlased, täiskasvanud ja noored. Lisaväärtust annavad korraldatavad võistlused ja üritused.

Orissaare valla spordile lisab suurt väärtust oma spordikool.

Orissaare Spordi eestvedajate eesmärk on pakkuda inimestele võimalusi jätkuvate liikumisharjumuste kujundamiseks. Koolitada teadlikku ja iseseisvat harrastussportlast ning motiveerida võistlussportlasi.

Aastal 2016 oli spordiharrastajate hulk stabiilselt hea. Aastalõpu seisuga oli spordikooli treeningutes ja ringides kokku 130 õpilast ja igapäevaste täiskasvanud treenijate arv ületas saja harrastaja piiri.

Suur kiitus siinkohal Orissaare tublidele treeneritele ja õpetajatele, kes annavad oma igapäevatööga suure panuse selleks, et meie vallale ja Eesti riigile kasvaksid tublid ja terved kodanikud.

Suviseid spordilaagrilisi käis Orissaares 2016. aastal ligi 350. Turismi spordiga sidumine on hea viis turismimajanduse arengule hoogu juurde anda. See aitab positiivselt kaasa ka teiste valdkondade ja elukeskkonna atraktiivsemaks muutmisele Orissaare rahva enda ja meie külaliste jaoks.

2017. aastal ootavad spordisõpru ees mitmed spordisündmused, kus on võimalik ise kaasa lüüa ja ka kõrvalt jälgida. Suve alguses toimuvad Orissaares Eesti saarte mängud.

Tuleva aasta üks suuremaid eesmärke on Maasi metsa Orissaare terviseradade rajamine. Järk-järgult planeerime luua raja, mis on ligikaudu 4,5 kilomeetrit pikk, osaliselt kaetud hakkpuiduga, varustatud viitadega, puhkeala ja pinkidega.

Rõõmsat meelt ja head uut aastat!

Teie spordijuht Andla Rüütel


Jaanuari kuu sündmused:

  • 13. jaanuar: Saku II liiga korvpallikohtumine Orissaare spordihoones
  • 14. jaanuar: Valdade koroonaturniir ja Makroliiga korvpalliturniir Paides
  • 15. jaanuar: U14 korvpalli EMV etapp Tallinnas
  • 21. jaanuar: Korvpalli SMV Kuressaares
Print Friendly, PDF & Email