Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et sul tekib täna soov arendada endas mõnda uut külge. Muutud aktiivsemaks ja suhtled rohkem kui tavaliselt võõraste inimestega.
SÕNN
Ootamatuste aeg. Ole valmis muudatusteks ja huvitavateks ettepanekuteks. Avatud suhtumine mõjub sulle värskendavalt ja arendavalt.
KAKSIKUD
Tänastel planeediseisudel on küllaltki keeruline mõju. Sinu psüühika võib muutuda ebastabiilseks ja samuti suhted teiste inimestega.
VÄHK
Sinu tähelepanu on täna eriti kontsentreeritud. Tõenäoliselt puutud kokku huvitava informatsiooniga, mis annab su tegutsemisele uue suuna.
LÕVI
Püüa täna unustada kõik teisejärguline ja keskendu vaid sellele, mis tõesti vajab sinu tähelepanu. Ära võta endale lisakohustusi, piisab olemasolevaist.
NEITSI
Tunned soovi korraldada pidu ja kutsuda külalisi. Oled lõbusas tujus ja soovid koos sõpradega midagi põnevat teha. Hea meelega teed neile välja.
KAALUD
Oled sattunud situatsiooni, mis sunnib sind tähelepanu pöörama sellele, mida oleksid meelsamini ignoreerinud. Võivad ilmneda probleemid seksuaalelus.
SKORPION
Võimalikud mured lähedastega. Sinu pere ootab sinult tähelepanu ja toetust. Arvesta, et sinu lähedaste heaolust sõltub ka sinu enda heaolu.
AMBUR
Võimalikud positiivsed muudatused ja uuendused töökohal. Hea päev probleemide selgeks rääkimiseks ja vanade asjade lõpetamiseks. 
KALJUKITS
Kodus võib sul tekkida probleeme, mis hakkavad sind pikemat aega vaevama, seetõttu oleks soovitav lahendada need kohe. 
VEEVALAJA
Tänane päev nõuab sinult iseseisvat ja küpset ellusuhtumist. Püüa raskes olukorras kasutada kainet mõistust, emotsioonid unusta ära!
KALAD
Passiivsete meeleoludega päev. Sul on raskusi enda kokkuvõtmise ja vajaliku ärategemisega. Tunned ükskõiksust ja parema meelega lased tegutseda teistel.

 

Print Friendly, PDF & Email