Horoskoop

JÄÄR
Oled täna sõnaosav ja terane. Suudad vaevata teisi mõjutada ja välja pakkuda oma nägemuse asjadest. Kuid väldi alatute võtete kasutamist.
SÕNN
Kaldud tööga liialdama ja võid seetõttu stressi sattuda. Võta endale aega ka lõõgastumiseks ja ära muretse liiga paljude asjade pärast.
KAKSIKUD
Kui peaksid täna mõne tähtsa otsuse langetama, siis ole valmis ka varuvarianti kasutama, sest kõik ei pruugi plaanipäraselt minna.
VÄHK
Oled täna kahtlustav ja tajud igast väikesest asjast, et sind rünnatakse. Oma paranoilisusega mõjud paraku pigem koomiliselt. Püüa olla positiivsem!
LÕVI
Täna on päev, mil võiksid endale veidi rohkem vabadust lubada. Ole see, kes sa oled, ja ära suru alla oma loomingulisust ja originaalsust.
NEITSI
Suurenenud vajadus turvatunde järele. Oht raisata raha ebavajalike asjade ostmisele! Hea päev kodusteks toimetusteks ja perekondlikeks üritusteks.
KAALUD
Ootamatult tekivad sõprussuhted huvitavate ja kummaliste inimestega. Ole avatud ja sa võid saada uusi huvitavaid ideid, mida rakendada.
SKORPION
Kipud olema tujukas, sind võivad ootamatult külastada kutsumata külalised. Püüa vältida tülidesse sattumist ja liiga tugevaid emotsioone.
AMBUR
Optimistlik päev. Täna ilmnevad sinu näitlejameisterlikkus ja hea huumorimeel. Sobiv päev pidutsemiseks ja lõbutsemiseks.
KALJUKITS
Võimalik, et puutud kokku kriisisituatsioonis inimestega, kes pöörduvad abi saamiseks just sinu poole. Aidates teisi, lahendad ka oma probleeme.
VEEVALAJA
Tänane päev toob sulle ilusaid minevikumälestusi ja salajasi unistusi. Võimalik, et kohtad hingesugulast, kellega oma maailma jagada.
KALAD
Uute ja originaalsete ideede päev. Sinu mõistus on tüdinud igapäevasest rutiinist ja loomingulisus tõstab pead. Ekstreemsed elamused tulevad vaid kasuks.

 

Print Friendly, PDF & Email