Eeloleval nädalavahetusel selgub Saaremaa karika võitja meeste võrkpallis. Eelringid on mängitud ja sõelale on jäänud neli paremat, kelle hulgast selgitatakse seekordne Saaremaa parim võistkond.

Kokku registreerus võistlustele viis meeskonda Saare maakonnast. Final-fouri ei õnnestunud jõuda meie järelkasvul ehk Saaremaa Spordikoolil. Esimeses poolfinaalis lähevad vastamisi eelmise aasta võitja Siimu Auto ja Valjala. Mäng toimub Kuressaare spordikeskuses 14. jaanuaril kell 18.30. Kohe pärast seda mängu mängitakse kell 20.30 ka teine poolfinaal, kus vastamisi on Kaarma ja Klotoid. Mõlema poolfinaali võitjad mängivad karikavõitja tiitlile pühapäeval kell 11 Kuressaare spordikeskuses.

Mängud tõotavad tulla tasavägised ja põnevad. Siimu Auto üritab kindlasti tiitlit kaitsta ja Kaarma seda uuesti tagasi võita. Aga oma sõna on siin sekka öelda väga head mängu näidanud Valjalal ja ka Klotoidi meeskonnal. Viimane neist on sellise nimega esimest korda võistlustules. Võistkond on komplekteeritud eelnevate aastate Silvestoni ja Javicari mängijatest.

Ootame kõiki võrkpallihuvilisi saali oma lemmikutele kaasa elama!

Saaremaa Võrkpall

 

Print Friendly, PDF & Email