
Raivo Kallas
Alates tänasest asusid Salme põhikoolis direktori kohusetäitjana tööle Raivo Kallas ja matemaatika asendusõpetajana Viive Käiro.
Raivo Kallas on endine riigikogu liige ja aktiivne spordijuht, kel on varasem pikaajaline koolijuhi kogemus Kihelkonna koolist. Asendusõpetaja Käiro on aga varemalt andnud matemaatikat Kuressaare gümnaasiumis.
Mõlemad töötavad Salme koolis kuni koolidirektori ja matemaatika-füüsikaõpetaja konkursside eduka lõpuni.
Hea valik
Väga hea valik. Käiro on hea õpetaja.
Aina hullemas see olukord seal Salmel läheb, ime veel, et Muigatu Minnit pole koolijuhi kohusetäitjaks kinnitatud.
Üllatavalt perfektne lahendus! Edu !
Usun küll, et asjad hakkavad laabuma. Hea,et direktorite sekka ka mõni asjalik mees satub. Muidu jääbki mulje, et enamasti on koolides direktoriteks kolmandas nooruses neurootilised projekti-beibed.
väga hea ja hästi tehtud,
kas ise ikka tajute, mida räägite?