Horoskoop

JÄÄR
Oled väga pehmeloomuline ja romantiline isiksus, kes oskab oma partneri särama panna. Samal ajal ootad, et ka sulle tähelepanu pöörataks.
SÕNN
Täna võib sul olla raske oma tundeid väljendada. Püüa leida sinu jaoks mugav situatsioon ning vähemalt proovi rääkida võimalikult avameelselt.
KAKSIKUD
Täna leiad ilmselt uusi võimalusi oma tegevust laiendada ja ennast arendada. Püüa olla avatud ja entusiastlik, see tasub end ära.
VÄHK
Nüüd võib mõni tuttav sind alt vedada, jäädes kokkulepitud kohtumisele ilmumata. Ole valmis selleks, et pead oma plaanid kiiresti ümber tegema.
LÕVI
Tunned täna soovi oma kaaslasi kontrollida. Pead tähtsaks, et sind austataks ja kuulataks tähelepanelikult ja huviga kõigepealt just sinu arvamust.
NEITSI
Liigud täna oma eesmärkide poole erilise sihikindluse ja emotsionaalse rahuloluga. Sobiv aeg äritehinguteks ja lepingute sõlmimiseks.
KAALUD
Täna on hea päev alustada uut koostööd inimestega, kes on loominguliselt sama aktiivsed kui sina. Ühiselt võite saavutada midagi imelist.
SKORPION
Tänased planeediseisud muudavad sind eriti tuliseks ja kirglikuks. Võid muutuda ka ülimalt armukadedaks ja käituda üsnagi vastikult.
AMBUR
Kaldud täna inimesi liigselt usaldama ja nendele lootma. Püüa siiski iseseisvam olla, et oma asjadega korralikult hakkama saada.
KALJUKITS
Tunned täna vajadust rohkema heakskiidu järele. Tajud samas, et sinult oodatakse rohkem, kui sa suudad. Tegelikult oled ise enda vastu liiga nõudlik.
VEEVALAJA
Võimalik, et saad täna kelleltki sedavõrd palju innustust, et hakkad tegelema asjadega, mida sa muidu ei oleks julgenud proovidagi.
KALAD
Kaldud täna ühest äärmusest teise ja seetõttu on sul raske arukaid otsuseid langetada. Püüa olla objektiivsem, väldi liigset emotsionaalsust.

 

Print Friendly, PDF & Email