Horoskoop

JÄÄR
Intellektuaalsete meeleoludega päev. Õige aeg tegeleda isiklike asjadega. Võimalik, et tunned nagu oleksid iseendaga võõraks jäänud.
SÕNN
Huviorbiiti kerkivad sõbrad, mõttekaaslased, heategijad ja abilised. Oled seltskondlik ja teadmistehimuline. Hea päev reisimiseks, pidutsemiseks.
KAKSIKUD
Tänane päev võib tuua su ellu kummalisi meeleolusid ja sündmusi. Tekkida võivad tervisehädad, mida on raske diagnoosida. Väldi alkoholi!
VÄHK
Võimalik, et tunned end täna tõrjutuna, seltskonnaelu ei taha sugugi sujuda. Samas aga on nüüd hea aeg enesevaatlusteks ja mõttemängudeks.
LÕVI
Võid täna ootamatult sattuda sündmuste keerisesse, mis muudavad su mõtteviisi ja maailmavaadet. Hea päev vaimseks tööks ja enesearendamiseks.
NEITSI
Ole nüüd ettevaatlik elektriseadmetega. Valitseb traumade oht, parem tegutse nüüd võimalikult rahulikult, kiirustamine ei too head!
KAALUD
Suudad täna kiiresti otsuseid langetada ja saad edukalt hakkama ka kriitilistes olukordades. Võimalik, et tänu oma optimismile võidad uusi sõpru.
SKORPION
Aktiviseerub kaine mõtteviis. Teed raskeid, kuid õiglasi otsuseid. Püüad hoomata hoomamatut ja selgitada seletamatut. Hea päev intellektuaalseks tööks.
AMBUR
Täna aktiviseeruvad nii sinu mõistus kui ka mälu. Intellektuaalsed vestlused saavad uue hoo. Hea päev kutsuda külalisi ja korraldada teeõhtu.
KALJUKITS
Kipud täna konservatiivne olema. Kuid ära siiski põlga huvitavaid ettepanekuid, mida sulle täna teha võidakse. Hea päev töötegemiseks.
VEEVALAJA
Tunned täna soovi teha võimalikult palju vajalikke asju korraga ära, kuid sellise kiirustamisega võid pealiskaudseks muutuda. Võimalikud tervisehäired.
KALAD
Püüa teha kompromisse. Hea positsioon ja edu saavad tulla vaid tänu targalt läbimõeldud käitumisele. Küsi nõu sõpradelt või oma eelkäijatelt.

 

Print Friendly, PDF & Email