Horoskoop

JÄÄR
Täna on hea päev lõpetamaks pooleliolevaid töid ja tegemisi. Lähene kohustustele loominguliselt, nii on lihtsam teha oma elu huvitavamaks.
SÕNN
Võimalik, et puutud nüüd kokku isikutega, kes käituvad ülimalt ekstravagantselt. Selle asemel, et ära ehmuda, püüa sellest leida enda jaoks midagi uut.
KAKSIKUD
Võimalik, et sinusse suhtutakse täna respektiga. Tunnetad samas mõningast pinget ja sul on raske end avada isegi siis, kui seda soovid.
VÄHK
Täna on sul tavalisest kergem oma mõtteid väljendada ja end teistele arusaadavaks teha. Samas oled huvitatud, et ka teised end sulle avaksid.
LÕVI
Aktiivsete mõjudega päev. Teed nüüd kõike suure kire ja põhjalikkusega. Püüad liikuda sügavuti ja otsid algseid põhjusi. Oled ka väga põhimõttekindel.
NEITSI
Sinu meeleolud on täna veidi kõikuvad. Selline ebastabiilsus võib tekitada probleeme koostöö tegemisel. Praegu on kasulikum olla sõltumatu.
KAALUD
Soovid uuendada oma suhteid ja olla samas võimalikult sõltumatu. Kuid väldi siiski suhete katkemist lähedaste inimestega. Hea päev reisimiseks.
SKORPION
Kipud täna endale illusioone looma. Võimalik, et hakkad inimest, kellesse armunud oled, idealiseerima ning samas muutud teiste suhtes hoolimatuks.
AMBUR
Oled unistuste ja ideaalide maailmas. Kaldud partnerit ilustama ja vaatad üldse elule läbi roosa prilli. Kokkupõrge reaalsusega võib valus olla.
KALJUKITS
Tänased planeediseisud muudavad sind tavalisest vabameelsemaks. Kipud ilmselgelt flirtima ja võid kergesti armuda. Väldi alkoholi!
VEEVALAJA
Kipud täna tegema rutakaid otsuseid asjade kohta, millest sul tegelikult aimugi pole. Peaksid meeles pidama, et parem karta kui kahetseda.
KALAD
Täna on hea päev elamispinna ja kinnisvaraga seotud küsimuste lahendamiseks. Rahaasjad peaksid laabuma ootuspäraselt ja ehk pareminigi veel.

 

Print Friendly, PDF & Email