Loetavuse TOP: “ufo”, horoskoop ja stripp

Lõppenud aasta enim loetud uudis Saarte Hääle veebilehel oli augusti lõpus ilmunud lugu Põhja-Saaremaa taevas pildistatud võimalikust ufost.

Eilseks oli Raul Vinni kirjutatud uudislugu kogunud ligi 40 000 vaatamist. Paar päeva hiljem ilmunud jätkulugu “Skeptik: ufopildid on pigem telefoni vigurid” loeti seejuures ainult veidi üle 300 korra.

Teisele kohale platseerus Edda Pauksoni 2017. aasta horoskoop, mis ilmus Saarte Hääle veebiküljel täismahus 9. detsembril ja mida on loetud ligi 34 700 korda.

Juunikuu keskel erutas lugejaid uudislugu Kuressaare vanas kalapoes avatud striptiisiklubist, kus pakuti teenusena ka piitsutamist. Raido Kahmi kirjutatud lugu oli eilseks loetud üle 15 000 korra.

Veidi enam kui 13 000 lugemist on Monika Puutsa uudislool Valjala vallas novembrikuus avastatud loomade väärkohtlemisest.

Pea 10 000 vaatamist on veetorni “kummitustest” pajatanud sõnumil. Tõnu Veldre lugu ilmus mullu jaanuaris. Ligi 9200 vaatamist on jaanuaris Roomassaares läbi jää vajunud auto päästmisest kõnelnud uudisel-pildigaleriil.

Augustikuus Rae kaupluses toimunud verise peksmise kajastus Kristina Kretova sulest kogus ligi 8900 lugemist ja juulis Saarte Hääles avaldatud pöördumine Saaremaa külastajate poole üle 8200 vaatamise.

Pea samapalju on loetud uudiseid “Röövpüük on Saaremaal hoogsalt alanud” ja loetud-vaadatud piltsõnumit “Saarlase võrku jäid hiigelahvenad”.

 

Print Friendly, PDF & Email