Kristina Kuusk on valmis vehklemise Saaremaale tooma

Kristiina Kuusk

Kristina Kuusk

Maakonna 2016. aasta parimaks naissportlaseks valitud Kristina Kuusk ei välista tulevikus võimalust hakata vehklemist arendama ka Saaremaal.

Suvel end Kuressaare elanikuks registreerinud Kristina Kuusk, kes Rio olümpial Eesti naiskonnaga neljanda koha sai, oli Saaremaa spordirahva ja sportlaste toetusest meeldivalt üllatunud. “Pigem arvasin, et rahva poolt seda tunnustust niipalju ei tule, kuna vehklemine on saarlaste jaoks ikkagi suhteliselt võõras ala, aga seda põnevam on mul seda siin tutvustada,” lausus Kuusk, lisades, et kõigepealt püüab ta seda teha meedia vahendusel.

Kristina Kuusk ei osanud öelda, millal ta Saaremaale elama asub, kuid ilmselt siis, kui tippsportlase karjäär läbi on. Praegu ta siin vehklemist harrastada ju veel ei saa.

“Aga tulevikus olen võimalusel valmis, et hakata siin seda ala arendama,” märkis Kristina Kuusk, kes meie spordijuhtidega pole sel teemal veel rääkinud. “Kui vastata poliitiliselt korrektselt, on kõik läbirääkimiste küsimus. Huvi oleks, sest vehklemine on ju minu ala ja mida popim see Eestis on, seda uhkem ja ägedam.”

Print Friendly, PDF & Email