Horoskoop

JÄÄR
Võid tunda täna soovi oma kohustused sinnapaika jätta ning teha midagi tõeliselt huvitavat ja originaalset. Hea aeg puhkamiseks, reisimiseks.
SÕNN
Võimalikud võimuprobleemid. Sul on raske leppida sellega, et keegi kontrollib olukorda rohkem kui sina. Vajad ka rohkem privaatsust kui tavaliselt.
KAKSIKUD
Võimalik kokkupuude närviliste inimestega, kes teevad kiiresti valesid järeldusi. Väldi täna oma ideedest rääkimist, võid pettuda.
VÄHK
Tõenäoliselt oodatakse sinult täna rohkem soojust ja tähelepanu kui tavaliselt. Keegi võib ka sulle teha romantilise kingituse või saad kutse mõnele peenele üritusele.
LÕVI
Oled nüüd energiline ja aktiivne, kuid kipud raiskama oma energiat mõtlematult ja ebaefektiivselt. Hea päev tegeleda spordiga, näiteks jõusaalis.
NEITSI
Oled täna lummatud mugavusest ja luksusest. Hindad seda rohkem kui muidu ning muutud närviliseks, kui midagi ei lähe päris nii, nagu sina tahad.
KAALUD
Otsid täna meelelahutust ja võimalust end välja elada. Suurenenud on vajadus füüsilise aktiivsuse järele. Mine pidutse ja tantsi!
SKORPION
Oled täna seltsivam kui tavaliselt ja valmis kuulama ka teiste inimeste nõuandeid. Võimalik, et saad teada sinu jaoks midagi väga olulist.
AMBUR
Emotsionaalsete meeleoludega päev. Täna kerkivad esile tunded ja meeleolud, mida oled siiani püüdnud alla suruda. Usalda oma intuitsiooni.
KALJUKITS
Tänased seisud võivad tuua sulle riskidega seotud situatsioone või satud ise olukorda, kus pead, riskeerides millegi tähtsaga, otsuse langetama.
VEEVALAJA
Tänane päev toob sulle tõenäoliselt tavalisest rohkem suhtlust. Võimalik, et tutvud inimestega, kelle kaudu saad ligipääsu huvitavale infole.
KALAD
Võimalik, et sul tekib täna arusaamatusi mõne inimesega, kellega oled hiljuti tutvunud. Kõikvõimalike kokkulepete ja kompromisside tegemisel esineb raskusi.

 

Print Friendly, PDF & Email