Horoskoop

JÄÄR
Oled helde, südamlik ja optimistlik. Pälvid kaaslaste austuse ja töös saadab sind edu. Soodne päev ka õppimiseks ja laste kasvatamiseks.
SÕNN
Tänane päev võib su ellu tuua inimesi, kelle käitumine nõuab sinult tugevat enesevalitsust. Samas on hea päev oma isiklike asjade korrastamiseks.
KAKSIKUD
Kui sul tuleb täna tegeleda väga paljude asjadega korraga, siis püüa neid kohustusi jagada. Võid kindel olla, et enamik on nõus sind aitama.
VÄHK
Võimalik kokkupuude isikutega, kes salaja sulle vastu töötavad. Püüa säilitada eneseväärikus ja ausus ka siis, kui see tundub tõesti raske.
LÕVI
Sinu enesehinnang jätab täna soovida. Oled veidi depressiivne ja endassetõmbunud, kuid väldi üksinda nukrutsemist ja suhtle mõne hea sõbraga.
NEITSI
Rahutute meeleoludega päev. Võib tekkida nii keskendumis- kui ka suhtlemisraskusi. Ole hoolas oma isikliku varaga, oht varaste ohvriks langeda!
KAALUD
Üllatuste ja originaalsete projektide aeg. Kuid arvatavasti jäävadki kõik su üritamised vaid eksperimentide tasemele. Ettevaatust tehnikaga!
SKORPION
Võid ootamatult sattuda salajasse armuafääri, mis lisab su elule küll vürtsi, kuid samas seab sulle teatud piiranguid ja toob kaasa ohte.
AMBUR
Võimalik, et mõni sinu tuttav otsib sinuga nüüd emotsionaalset ja lähedast suhtlust. Analüüsi ka oma soove selle koha pealt ja alles siis otsusta.
KALJUKITS
Sul on täna raskusi iseseisva töö ja otsuste langetamisega. Püüad pidevalt saada teistelt kinnitust oma ettevõtmistele. Pöörad ka suuremat tähelepanu oma välimusele.
VEEVALAJA
Võimalik, et sul palutakse täna olla esindaja rollis, kus pead jätma kellegi teise huvides hea mulje. Tee seda juhul, kui see kattub sinu huvidega.
KALAD
Käes on aeg, mil romantika hakkab sinu elus tähtsat rolli mängima. Otsid võimalust armastatule oma tundeid välja näidata ja tõenäoliselt õnnestub see sul hästi.

 

Print Friendly, PDF & Email