Horoskoop

JÄÄR
Täna aktiviseeruvad kõik saladustega seotud probleemid. Sul tuleks valvas olla ning vältida liigset söömist ja joomist. Ettevaatust ravimitega!
SÕNN
Kaldud täna ennast paremana näitama, kui tegelikult oled. Tänu sellisele käitumisele mõjud pigem ebapädeva ning edevana ja sind ei võeta tõsiselt.
KAKSIKUD
Oled täna järeleandlikum ja paindlikum kui tavaliselt, kuid ära liiga paljust, mis tegelikult sulle kuulub, ka loobu. Ole valmis enda eest seisma.
VÄHK
Oled täna heldekäeline ning avatud. Suhtled vabalt ka võõraste inimestega, oskad tunda rõõmu väikestest asjadest. Hea päev pidude pidamiseks.
LÕVI
Täna on hea päev muudatuste tegemiseks. Võimalik, et leiad uue hobi, millest võib saada sinu põhitegevus. Oled avatud ja teadmistehimuline.
NEITSI
Tänane päev toob sinu ellu tõenäoliselt palju romantikat ja flirti, kuid tõsisemaid suhteid ei maksa loota. Kipud kiiresti tüdinema, otsid vaheldust.
KAALUD
Täna peaksid keskenduma uue õppimisele. Soodustatud on kõik tegevusalad, mis seotud suhtlemisega ja informatsiooni vahetamisega.
SKORPION
Oled seltskondlik ja seksikas. Võimalik, et aset leiab mõni romantiline vahejuhtum, kuid peaksid hoiduma kõikvõimalikest ebaausustest.
AMBUR
Tänased planeediseisud muudavad sind idealistlikuks. Püüad luua enda ümber maailma, kus saad ise otsustada oma elu üle. Sa ei kannata kamandamist.
KALJUKITS
Tunned huvi oma vanade tuttavate vastu, kellega sul juba ammu ühist kokkupuutepunkti pole. Minevik tõuseb jõuliselt päevakorda.
VEEVALAJA
Võimalik, et muutud täna veidi kuivaks ja konservatiivseks. Sa ei suuda aru saada, kui keegi teeb nalja ning võtad asju liiga tõsiselt.
KALAD
Võimalik ebakindlustunne seoses materiaalsete asjade ja tööga. Tunned, et tahaksid palgakõrgendust, kuid ei suuda seda küsida. Pea endast lugu!

 

Print Friendly, PDF & Email