Tennisekeskus lõpetas hooaja

PARIMAD: Vasakult Sirje Lember, Manfred Puck, Maire Leedo, Kaire Brant, Krista Tammeaid, Evelin Oikimus, Alar Ink, Toivo Alt. Tagareas Katrin Tuisk, Kristel Gull, Mihkel Kangur ja Taavi Tuisk. ERAKOGU

ERAKOGU

Mercedes-Benz Kuressaare tennisekeskus lõpetas hooaja, autasustades parimaid harrastustennisiste.

Naiste arvestuses toimus aasta jooksul 12 turniiri, millest läks arvestusse kaheksa paremat tulemust. Edasijõudnute naiste üksikmängu võit kuulub Kristel Gullile, teine koht Katrin Tuisule ja kolmas koht Maire Leedole.

Algajate naiste üksikmängus saavutas esimese koha Kaire Brant, teine oli Evelin Oikimus ja kolmas Geiu Luiga.

Naiste paarismängu paremik on järgmine: võit kuulub Maire Leedole, teine koht Sirje Lemberile ja kolmas koht Krista Tammeaidile. Aasta jooksul võttis turniiridest osa 26 naist.

2016. aasta meeste paarismängu võitja on Toivo Alt. Meeste üksikmängu turniiri Saku Kuld esikoht kuulub Silvar Saadule, teine koht Veiko Vaherile ja kolmas koht Hendrek Kelderile. Aasta jooksul osales sellel turniiril 33 meest.

Algajate meeste üksikmängu parim on Manfred Puck. Ühepunktilise vahega saavutas teise koha Sergei Näälik ja kolmas oli Raivo Alt.

Aasta jooksul toimus Saarte Hääle 12 segapaarismängu turniiri. Parimad naised olid Maire Leedo, Sirje Lember ja Merike Miller. Parimad mehed olid Mihkel Kangur, Gunnar Siiner ja Anvar Tõnsau.

Meeste üksikmängu arvestuses läks arvesse 17 turniiri. Selles grupis osales üle 40 mehe. Lõppvõistlusele pääses kaheksa paremat tennisisti. Esimese koha saavutas Andre Sõrm, teise koha Taavi Tuisk ja kolmanda Hendrek Kelder. Poolfinaalide ja finaali mängud oli väga tasavägised.

Tennisekeskus soovib kõigile rahulikke jõule ja head vana aasta lõppu.