Selgusid koolinoorte sisekergejõustiku meistrid

Kuressaare spordikeskuse kergejõustikuhallis toimusid Saaremaa koolinoorte sisekergejõustiku meistrivõistlused.

Nagu ikka, olid arvukamalt esindatud B- ja C-vanuseklass, ent juunioride ja A-vanuseklassi konkurents jäi mõnel alal veidi lahjaks. Seda rõõmustavam on tõdeda, et märkimisväärsemad tulemused sündisid just A- ja juunioride klassis.

Neidude A-vanuseklassis jäi Marilis Remmelil “jackpotist” puudu ainult kuulitõuke alavõit – ta võitis seitsmest kavas olnud alast kuus, millest väärivad erilist esiletõstmist kaugushüpe –5.81, 60 m jooks – 7,8 ja 60 m tõkkejooks – 8,7.

Naisjuunioride väljapaistvaima tulemuse eest hoolitses Airike Kapp, kes tõukas 4 kg kuuli 11.10.

Noormeeste A-vanuseklassis väärivad märkimist Timo Klee tulemused 60 m jooksus – 7,1 ja kaugushüppes – 6.12.

Meesjuunioridest valmistas võib-olla suurima üllatuse Grat-Magnor Kuris, kes võitis 60 m jooksu ajaga 7,0 ja kaugushüppe tulemusega 6.77 ning saavutas kõrgushüppes 1.90-ga teise koha.

Väljapaistvaid tulemusi näitas ka Risto Lillemets, kes võitis teivashüppe uue isikliku rekordiga 4.56, kuulitõuke võidutulemus oli 13.59 (6 kg) ja kõrgushüppes andis esimese koha tulemus 1.90.

Tasavägise kõrgushüppevõistluse kolmas mees oli Hendrik Lillemets samuti 1.90-ga. Juunioride 60 m tõkkejooksus valitses Johannes Treiel, saades ajaks 8,1 sekundit ja edestades Risto Lillemetsa ühe kümnendikuga.

Võistlustel osales 12 kooli üle maakonna.