Inglipuu täitis Saaremaal 18 lapse jõuluunistused

Esimese nädalaga tõid Eesti suurimas heategevuslikus kingikampaanias osalevad inimesed Kuressaare Maxima kauplusesse 18 kingitust, mis on tehtud vastavalt vähekindlustatud peredes elavate laste jõulusoovidele. Inglipuudel on veel 1 kingisoov, mis ootab oma inglit.

Veel 26 lapse kingisoovid on juba Inglipuudelt võetud ja jaekett ootab kuni neid võtnud inglid kingitused ära toovad. “Ühtekokku teeb Inglipuu Kuressaares ja Lääne-Saare vallas kingitused 45 lapsele. Suur tänu igaühele, kes on juba ingliks hakanud – meile kingituse ära toonud. Loodame, et sama kergesti teevad heateo nii need, kes on juba kingisoovi täitmiseks valinud, kui ka need, kes alles kaaluvad ingliks hakkamist,“ ütles Maxima Eesti peadirektor Vygintas Šapokas.

Kingi tegemiseks tuleks minna Kuressaare Maximasse, mis asub Tallinna maantee 64, osta soovitud ese ükskõik millisest kauplusest ning tuua see tagasi samasse Maximasse hiljemalt 19. detsembril.

“Seejärel pakime kõik kingid „Inglipuu“ temaatikaga kottidesse ning toimetame kohalike sotsiaaltöötajate abiga jõulude- ja aastavahetuse perioodil lasteni,“ selgitas Maxima Eesti avalike suhete juht Katja Ljubobratets. “Need kingisoovid, mis Eesti elanike seast oma inglit ei leia, täidab meie jaekett ja ükski laps jõulukingita ei jää,“ kinnitas ta.

Print Friendly, PDF & Email