Lendamist segasid ilm ja rike (5)

Transaviabaltika andis teada, et ilmastikuolude tõttu Tallinna lennujaamas lükkusid nii Tallinna–Kuressaare–Tallinna kui ka Tallinna–Kärdla–Tallinna eilehommikused reisid kuni kolm tundi edasi.

Mis puudutab Kuressaare–Tallinna lende, siis tõi lennuettevõtte esindaja Rene Must välja, et Tallinna–Kuressaare tavapärase kella 8.35 väljalennu uus aeg oli 9.10 ja Kuressaare–Tallinna kella 9.30 väljalennu uus aeg 10.05.

Neljapäevaõhtune pealinnalend jäi aga üldse ära. Seda mitte ilmast, vaid rikkest tingituna. Kuressaarest kell 19.30 Tallinna väljuma pidanud lennu ärajäämise põhjus oli lennuki JS32 tehniline rike.

Rene Musta sõnul oli tegu lennuki reisijateukse sulgumise signalisatsiooni häirega. “Häiret tuli kohapeale kõrvaldama mehaanik, kes vahetas välja ukse sulgemise signaallambi, mis oli häire põhjustaja,” selgitas Must lennureisi takistanud tehnilist riket.

Reisijad toimetati Tallinna tasuta. Neile reisijatele, kes ei kasutanud lennuettevõtte korraldatud tasuta bussisõitu Tallinna, tagastatakse piletiraha.

 

Print Friendly, PDF & Email