Horoskoop

JÄÄR
Reisimine, kolimine ja igasuguste uute valdkondade proovimine sobib sulle täna igati. Tunned uudishimu ja soovi tutvuda uute inimestega.
SÕNN
Tänasel päeval peaksid arvesse võtma oma tegelikke võimeid, väldi vigu, mis tulevad enese ülehindamisest. Püüa olla loomulik ja ehe.
KAKSIKUD
Igapäevase elu tasandil oleks täna hea korrastada neid asju, mis siiani segased on olnud. See võib olla ka kodu korrastamine. Hea päev arstlikuks kontrolliks.
VÄHK
Püüad end täna tasakaalus hoida. Harmoonilised suhted on sinu jaoks nüüd eriti olulised. Suudad paremini kui tavaliselt oma armastust välja näidata.
LÕVI
Täna peaksid erilist tähelepanu pöörama oma tervisele. Võta aega iseenda jaoks ja tegele unarusse jäänud probleemidega. Puhka!
NEITSI
Tunned täna vajadust oma silmaringi laiendada ja õppida midagi täiesti uut. Hea aeg trenni tegemiseks, dieedi või ravikuuriga alustamiseks.
KAALUD
Kaldud üle töötama ja ennast killustama mitme tegevusvaldkonna vahel. Püüa taastada õige töö ja puhkamise vahekord. Ära võta uusi kohustusi!
SKORPION
Ole täna avatud uutele võimalustele. Ela elu täiel rinnal, liigne tagasihoidlikkus võib sinu vaimsele tervisele kahjulikuks osutuda.
AMBUR
Tunned end haavatavana ja oled seetõttu valmis rünnakuks. Oht muutuda paranoiliseks ja just oma hirmuga kardetud rünnak esile kutsuda.
KALJUKITS
Võimalik, et avastad hingesuguluse inimesega, kelle puhul varem arvasid, et temaga pole millestki rääkida. Sobivad intellektuaalsed teemad.
VEEVALAJA
Käitud oma kaaslaste suhtes täna domineerivalt ja üritad iga hinna eest olukorra peremees olla. Püüa oma energiat rakendada füüsilises tegevuses.
KALAD
Võimalik, et tunned täna tugevat soovi kontrollida kõike ja kõiki enda ümber. Arvatavasti tuleneb see sellest, et sa ei usalda oma kaaslasi.

 

Print Friendly, PDF & Email