Horoskoop

JÄÄR
Tänane päev on sinu jaoks ilmselt lähiaja üks lõbusamaid, kergemaid ja loomingulisemaid. Kõikvõimalikud pinged lahenevad väga lihtsalt.
SÕNN
Võid sattuda vastu omaenese tahtmist olukorda, kus sulle langeb tavalisest suurem vastutus. Ole ettevaatlik kõikvõimalike manipulaatoritega.
KAKSIKUD
Oled hooletus ja optimistlikus meeleolus. Tugev tõmme pidutsemise ja seltskonnaelu poole. Ideaalne päev loominguliseks tegevuseks.
VÄHK
Toetudes oma intellektile, oskad inimesi edukalt ümber veenda. Soodne päev läbirääkimisteks ja probleemide lahendamiseks.
LÕVI
Mõjud täna oma ideede ja mõtete esitamisel veenvalt. Tänu rõõmsameelsele ja positiivsele ellusuhtumisele võidad paljude inimeste poolehoiu.
NEITSI
Täna koondub tähelepanu sinu isiklikule elule ja hooletusse jäänud pingetele. Kui lähened probleemidele arukalt, saavutad tõenäoliselt väga häid tulemusi.
KAALUD
Tunned täna sisemist protesti, kui toimuv sulle rahuldust ei paku. Oled avameelsem ja otsekohesem kui tavaliselt ning suudad end maksma panna.
SKORPION
Kipud täna oma tahtmise saamiseks veidi ebaausaid ja alatuid võtteid kasutama. Valitseb oht petta saada. Väldi alkoholi!
AMBUR
Tunned suurt rahuldust, kui saad olla tähelepanu keskpunktis ja oma oskustega uhkustada. Vajad   publikut ja inimeste imetlust.
KALJUKITS
Sinu eneseusk ja teadmised võidakse nüüd tõeliselt proovile panna. Kui keegi peaks sind provotseerima, ära mine kohe põlema.
VEEVALAJA
Oled täna kärsitu ja kiirustav. Kui pööraksid rohkem tähelepanu sellele, mis sinu ümber toimub, hoiaksid ära võimalikud probleemid ja arusaamatused.
KALAD
Oled häälestatud romantilisele lainele. Väljendad oma tundeid kompleksivabalt ja võimalik, et köidad sellega nii mõnegi inimese tähelepanu.

 

Print Friendly, PDF & Email