Saaremaa võimlevad kiisud särasid pealinnas

SAARE KIISUD: Pärli võimlejad paistavad alati silma huvitavate ja viimse detailini viimistletud esinemiskostüümidega. EVELIN PAJU

SAARE KIISUD: Pärli võimlejad paistavad alati silma huvitavate ja viimse detailini viimistletud esinemiskostüümidega.
EVELIN PAJU

Eesti suurima võimlemisfestivali Gymnafest Põhja-Eesti eelvoorus oli arvukaimalt esindatud Saaremaa võimlemisklubi Pärl oma koondrühmaga, kuhu kuulus 43 pisikest võimlejat.

Kokku esines üle Eesti eelvoorudes 1200 võimlejat.

Võimlemisklubi Pärl Roosinuppude (vanemad) ja Särasilmade (nooremad) ühisrühm võistles koondrühmade programmis kavaga “Kurrnäu kiisud”. Särasilmade jaoks oli see esmakordne võistlemine väljaspool Saaremaad.  Pärli noored seekord Gymnafesti finaali ei jõudnud, kuid treener Kadri Rõõmu sõnul olid tüdrukud ütlemata tublid ja saadud esinemiskogemus palju väärt.

Eesti võimlemisliidu peasekretär Ann Anton kiitis samuti noori saarlasi ja ütles, et sel aastal oli tase enneolematult kõva. “Igal teisel aastal oleksite kindlasti finaalis olnud,” sõnas Anton ja kinnitas, et Pärli võimlejad ja lapsevanemad paistsid kindlasti silma.

Võimlemisklubi Pärl on Saaremaa suurim võimlejate klubi. Lisaks Roosinuppudele ja Särasilmadele avati sel aastal kõige pisematele kolmas rühm, mis kannab nime Sirelihaldjad.

Pärli võimlejaid saab kodulinna rahvas näha juba 18. detsembril Kuressaare spordihoones avalikul jõuluesinemisel.

Print Friendly, PDF & Email