Horoskoop

JÄÄR
Tunned soovi lõpuks ometi midagi tõsist korda saata. Võtad end kokku ja asud tegutsema. Kui sa esimestest takistustest ei heitu, saavutad oma eesmärgi.
SÕNN
Otsid enda jaoks midagi täiesti uut. Suurt kasu võib tuua müstika ja esoteerilise kirjanduse uurimine, eriti kui oled mures või endast väljas.
KAKSIKUD
Kipud täna krambis olema. Kui püüadki olla seltskondlikum, kukub see ikkagi ebaloomulik ja pingutatud välja. Parem hoidu tahaplaanile.
VÄHK
Sul on täna raske end vaos hoida. Tunned soovi inimesi kontrollida, kuid peaksid vältima agressiivset oma tahtmise pealesurumist.
LÕVI
Oled spontaansem ja kirglikum kui tavaliselt. Sinu seksuaalsed soovid võivad olla nii aktiivsed, et hakkad flirtima iga ettejuhtunuga.
NEITSI
Sulle pakub erilist rahuldust see, kui saad teha midagi kasulikku. Märkad abivajajaid ja oled tõesti valmis neid aitama ja neile nõu andma.
KAALUD
Kui oled oma kaaslaste vastu heatahtlik, toob see sulle tunnustust ja häid koostöövõimalusi. Võimalikud probleemid uute oludega kohanemisega.
SKORPION
Otsid võimalusi eneseteostuseks. Sinu loomingulisus on aktiviseerunud ja vajab väljundit. Kasuta seda päeva maksimaalselt!
AMBUR
Tunned tõelist rahuldust alles siis, kui loobud materiaalsetest eesmärkidest ja auahnetest plaanidest ning kasutad oma loovust. Proovi järele!
KALJUKITS
Tunned nüüd tavalisest suuremat soovi end proovile panna. Võimalik, et sul avaneb võimalus konkureerida millelegi, mida ihaldavad paljud.
VEEVALAJA
Võib tekkida vajadus võtta ette pikem reis. Kuid väldi siiski elukoha muutmist ja lõplikku suhete katkestamist tuttavatega.
KALAD
Tajud ootamatult, et sind ihaldatakse ja otsitakse romantilist kontakti. See võib su mõistuse totaalselt segi pöörata. Võimalikud arusaamatused tööl.

 

Print Friendly, PDF & Email