Timo Tammemaa aitas koduklubi tabelis teiseks

Võrkpallur Timo Tammemaa koduklubi Toulouse sai Prantsusmaal 3 : 1 võidu Nice’i üle. Timo Tammemaa oli meeskonna paremuselt kolmas skooritegija 12 punktiga, rünnakul tuli 6 ja blokist 5 punkti, 1 lisandus veel pallingust.

“Mul on läinud väga hästi,” tunnistas Timo Tammemaa. “Uus klubi ja uus elukoht on võimaldanud saada uusi kogemusi, mis tähendab, et olen juba gramm targem.”

Tammemaa sõnul oli klubi-poolne vastuvõtt väga soe ja kodune tunne tekkis kiiresti. “Üllataval kombel polnud mingisuguseid probleeme, kuna kohe kui Toulousi saabusin, algasid treeningud ja võistlused, mistõttu polnud aega harjumise peale mõelda,” rääkis pallur. “Alguses lubasime elukaaslasega, et õpime iga päev uue sõna, aga Googel translate’i ei saa usaldada ja me loobusime. Siiski oskame nüüdseks poes vajalikku küsida ning viisakal kombel teretada ja head aega öelda.”

Timo Tammemaa on praegu mänginud kõik mängud, kuid klapp sidemängijaga on veel väljatöötamisel. “Oma parimat pole siin veel kätte saanud. Kindlasti on siin mängutempo kõrgem, võistkonnad võrdsemad, teine pall, publiku arv on suurem,” lausus ta.

Toulouse on alustanud Prantsusmaa kõrgliigat kolme võiduga neljast mängust ja tabelis on kaheksa punkti, mis hetkel annab teise koha.

Print Friendly, PDF & Email