Horoskoop

JÄÄR
Müstika, surm, taassünd ja uuenemine on täna sinu jaoks eriti tähenduslikud teemad. Sul on raske leppida seletustega, mis asja tuumani ei küündi.
SÕNN
Täna valitsevad innukus ja entusiasm. Sinu energeetiline suutlikkus on üle keskmise. Nüüd on hea päev aktiivseks füüsiliseks tegevuseks.
KAKSIKUD
Sind üllatavad täna inimesed, kes su teele satuvad, ja seda heas mõttes. Tasub kaaluda nende kaasamist koostööpartneritena.
VÄHK
Suureneb vajadus vabaduse järele. Kui keegi püüab sind kuidagi kamandada, võid lausa vihastuda. Oskad end täna maksma panna.
LÕVI
Täna tunned keelatud vilja magusust. See võib aga tulevikus tõelisi kannatusi valmistada. Huvitud müstikast ja hämaratest teemadest.
NEITSI
Sinu loovus on ekstsentriline ja võib mitte leida väljundeid. Ülitundlikkus ja ärrituvus põhjustavad probleeme. Hea päev aktiivseks suhtlemiseks.
KAALUD
Püüa leida endale meelepärast tegevust ning hoidu stressi tekitavatest asjadest ja suhetest. Sinu närvisüsteem vajab nüüd tõelist puhkust.
SKORPION
Tunnetad sidet teadvuse ja alateadvuse vahel ning oskad hinnata oma emotsionaalsust ja reaktsioone teiste inimeste kaudu.
AMBUR
Täna on tuliste ja aktiivsete meeleolude päev. Ole valmis kõikvõimalikeks ootamatusteks. Hea aeg projektide käima lükkamiseks ja suhtlemiseks.
KALJUKITS
Oled oma ettevõtmistes kirglik ja püüad kõikide tegemistega võimalikult kiiresti ühele poole saada. Tõenäoliselt see sul ka õnnestub.
VEEVALAJA
Täna võivad avalduda sinu varjuküljed ja omadused, millest sa parema meelega vabaneksid. Samas suudad olla kriitiline oma puuduste suhtes.
KALAD
Täna on tõenäoliselt päev, mil seni ebaselgeks jäänud asjad saavad lahenduse. Suudad olukorda hinnata realistlikumalt ja kainemalt kui tavaliselt.

 

Print Friendly, PDF & Email