Horoskoop

JÄÄR
Oled täna hajameelne. Pööra rohkem tähelepanu turvalisusele. Ekstreemsustest peaksid täna loobuma. Ettevaatust liikluses ja tehnikaga.
SÕNN
Otsid tuge kaaslastelt. Et lõpetada alustatud ettevõtmisi, pead tutvuma uute inimestega. Hea päev koostöö tegemiseks ja läbirääkimisteks.
KAKSIKUD
Soodne aeg suhete parandamiseks. Pööra rohkem tähelepanu oma tervisele. Hea päev, et lõpetada pooleliolevaid tegemisi ja töid.
VÄHK
Laiskade meeleoludega päev. Võiksid käia mõnel alternatiivravi seansil ja seejärel rahulikult kodus puhata. Ebasoodne aeg lepingute sõlmimiseks.
LÕVI
Võimalik, et sinu suhtes ollakse täna reserveeritud, mistõttu tunned end veidi tõrjutuna. Samas ei peagi ju kõigiga hästi läbi saama!
NEITSI
Oled täna sihikindel ja julge. Tänu kangekaelsusele saavutad seatud eesmärgid. Kuid ole ettevaatlik, liiga jõulise käitumisega võid oma partnerit lämmatama hakata.
KAALUD
Oled lõbus ja ettevõtlik. Samas kaldud veidi rabistama ja kergekäelisi otsuseid langetama. Kiirustamisest võib saada sinu komistuskivi.
SKORPION
Võid kokku puutuda inimesega, kes su ebasiirad kavatsused läbi näeb. Saad aru mõnest oma puudusest ja püüad end parandada.
AMBUR
Praegu tuleks sul vältida kahtlastesse asjadesse sekkumist. Täna antud laen ei pruugi sinuni tagasi jõuda. Ole ettevaatlik võõraste inimestega.
KALJUKITS
Hea päev süvenemaks eneseanalüüsi ja jõudmaks selgusele oma tege­likes soovides ja vajadustes. Ära lase teistel ennast mõjutada.
VEEVALAJA
Tänane päev on armuasjade ajamiseks ebasoodne. Oled kergesti haavatav ja parem väldi situatsioone, kus võid haiget saada.
KALAD
Kipud olema ettevaatamatu. Võib juhtuda, et käitud impulsiivselt ja arutult. Väldi tülisid kaaslastega ja püüa üldse parem inimene olla.

 

Print Friendly, PDF & Email