Horoskoop

JÄÄR
Oled täna erakordselt praktiline. Edukalt sujuvad nii kõikvõimalikud paberimajandusega seotud asjad kui ka finantstehingud. Ole valmis riskima!
SÕNN
Võimalik, et kohtud täna mõne vana sõbraga, kellega koos oled nii mõndagi läbi elanud. Aktiviseeruvad tugevad emotsioonid.
KAKSIKUD
Kohtud täna võimukate ja ambitsioonikate inimestega. Kuid ära lase neil endale pähe istuda, pea meeles ka oma vajadusi ja tahtmisi.
VÄHK
Võid kokku puutuda tehnikaga seotud probleemidega. Asjad, mis seni töötasid, lähevad nüüd katki. Kui ostad uusi asju, eelista kvaliteeti.
LÕVI
Tunned nüüd suurt kiusatust korraldada midagi pöörast ja ekstreemset. Samas ole ettevaatlik kõikvõimalike liialduste ja äärmustega. Ära torma!
NEITSI
Ettearvamatute meeleoludega päev. Kaldud äärmuslikesse tujudesse ja haavud kergesti. Parem oleks, kui veedaksid päeva pereringis.
KAALUD
Täna on oht, et kasutad oma ressursse valesti, kuna sa ei tea ise ka täpselt, mida tahad. Su mõistus on rahutu ning otsid midagi uut ja huvitavat.
SKORPION
Otsid kaastunnet ja headust, kuid püüa hoiduda enesehaletsusest. Soovitatav on veeta tänane päev koos mõne usaldusväärse sõbraga.
AMBUR
Hajevil olek, ebarealistlikud lootused ja ekslikud sümpaatiad. Võid haigestuda ja kipud liigselt unistama. Püüa end kokku võtta ja pea selge hoida.
KALJUKITS
Täna võtavad sinu üle võimust kahtlused ja kerge hirm tuleviku ees. Otsid turvatunnet ja kaaslaste toetust, kuid püüa siiski ka ise enesekindlam olla.
VEEVALAJA
Kui sinus tekib täna mingi sisemine pinge, peaksid kindlasti leidma mooduse, kuidas seda välja elada. Vastasel juhul kannatab sinu vaimne tervis.
KALAD
Sind köidavad täna romantilised olukorrad. Tunned suurenenud vajadust näidata oma ihaldatule välja, kui väga sa temast huvitatud oled.

 

Print Friendly, PDF & Email