Horoskoop

JÄÄR
Tunned soovi eralduda argisest maailmast ja otsid midagi kõrgelennulist ja filosoofilist. Kasuks tuleb mediteerimine, vältida tuleks alkoholi.
SÕNN
Püüa täna endas arendada neid omadusi, mida vajad esinemisel ja inimestega suhtlemisel. Usalda ennast rohkem, tegele meeldivate asjadega.
KAKSIKUD
Oled täna oma tegemistes innukas ja jõuline. Sind inspireerib kiirus ja veidi ekstreemne olukord. Kipud teiste ees esinema ja edvistama.
VÄHK
Tänane päev aitab kaasa su silmaringi laienemisele. Oled vähem subjektiivne ning suhtumises ümbritsevasse maailma heldem ja mõistvam.
LÕVI
Püüad jõuda iga probleemi olemuseni. Oled põhjalik – jätmata midagi kahe silma vahele. Soodne aeg tegeleda psühholoogiaga.
NEITSI
Tunnetad soovi olla kõiges juht ja otsustaja. Naudid tähelepanu ja tunnet, et teised sõltuvad sinust. Ilmutad nüüd ka erakordset läbinägelikkust.
KAALUD
Võimalik, et avastad endas täna loomingulisi andeid ja tunned tungi kunstivallas kätt proovida. Unusta oma hirmud ja ela elu täiel rinnal!
SKORPION
Võimalik, et kannatad tahtejõu puudumise all ja oled liiga enesekriitiline ka neis küsimustes, kus võiksid teistele lausa eeskujuks olla.
AMBUR
Pürgid vabaduse ja originaalsuse poole. Kaaslaste toetav suhtumine aitab sul kavatsusi ellu viia. Kui oled söakas, võid nii mõndagi saavutada.
KALJUKITS
Valitsevad energiad panevad sind rohkem raiskama kui tavaliselt. Kipud tegema pealiskaudseid otsuseid selles, mida vajad ja mida mitte.
VEEVALAJA
Tunned vajadust ennast arendada ja oled valmis selle jaoks otsustavaid samme astuma. Täna sinu jaoks uute ideede ja entusiasmi päev.
KALAD
Oled täna veidi hajevil. Sind vaevavad kõhklused, kas sa käitud ikka õigesti. Samas huvitud müstikast ja teispoolsuse saladustest.

 

Print Friendly, PDF & Email