Horoskoop

JÄÄR
Oled meelestatud lapsemeelselt ja tõmbad ka sarnaseid inimesi ligi. Hea päev veeta aega lõbusas seltskonnas, kuid väldi liigset ülemeelikust.
SÕNN
Võimalik, et pead nüüd maitsma minevikus tehtud vea kibedaid vilju. Samas on täna suurepärane päev olukorra parandamiseks.
KAKSIKUD
Saad täna üle oma vanadest piirangutest ja asjadest, mis sind siiani ängistanud on. Eneselegi ootamatult võid hakkama saada eneseületusega.
VÄHK
Oled täna lahkem ja avatum kui tavaliselt. Kutsud endale meelsasti inimesi külla ning korraldad neile küllusliku vastuvõtu.
LÕVI
Tänane päev ei pruugi sugugi ootuspäraselt kulgeda. Ole valmis pidevateks muudatusteks ja tujukate inimestega hakkama saamiseks. Hea päev remondiga alustamiseks.
NEITSI
Radikaalsete muudatuste aeg, mil muutuvad sinu seisukohad ja hindad asju ümber. Aset leiavad sündmused, mis põhjustavad ahelreaktsioone.
KAALUD
Täna on hea päev oma suhetes korrektuuri teha. Loobu suhteist, mis sinult energiat röövivad ja keskendu vastastikuse andmise suhtele.
SKORPION
Sinu jaoks on täna esikohal isiklikud vajadused. Kohustused võivad sootuks tahaplaanile jääda või endast mingil ebameeldival moel märku anda.
AMBUR
Tänane päev võib sulle tuua ootamatuid pakkumisi ja üllatuslikke suhteid. Seda nii ametlikus ringkonnas kui ka romantilistes suhetes.
KALJUKITS
Täna on töine päev, mil suudad aktiivselt tegutseda, lubamata endale puhkehetki. Püüa siiski end mitte läbi põletada. Väldi tülisid.
VEEVALAJA
Nüüd on hea päev teha korrektuuri asjades, mida oled püüdnud kogu aeg edasi lükata. Pööra tähelepanu oma sisemisele minale ja vaata üle oma soovid.
KALAD
Tänased planeediseisud mõjuvad sulle soodsalt. Oled tavalisest parema reageerimisvõimega ning suudad teha kiireid ja kasulikke otsuseid.

 

Print Friendly, PDF & Email