Horoskoop

JÄÄR
Oled täna üpriski energiline ja mõjud atraktiivsena. Seetõttu on täna hea päev avalikeks esinemisteks ja oma sädelevate ideede väljapakkumiseks.
SÕNN
Püüad kaitsta oma ideaale, kuid kaldud neid veidi ületähtsustama ja ka teistele peale suruma. Püüa olla sallivam ja võta asju kaine mõistusega.
KAKSIKUD
Tunned täna soovi end  avada ja südamelt kõik ära rääkida. Samas on sul raske otsustada, keda usaldada ja keda mitte. Usalda oma vaistu.
VÄHK
Võimalik, et tunned täna suuremat vajadust seltskonna järele. Oled ka veidi nostalgilises meeleolus. Ole valmis meeldivateks üllatusteks.
LÕVI
Muutud kergesti sentimentaalseks. Sinu üliemotsionaalsus võib nii mõnegi inimese segadusse ajada. Püüa oma tundeid veidike taltsutada.
NEITSI
Oled täna avatud suhtlemisele. Oskad nii rääkida kui ka kuulata. Kui leiad sobiva seltskonna, võid oma päeva kordaläinuks lugeda.
KAALUD
Harmooniline ja rahulik päev. Võiksid täna ära teha nii mõndagi, kuid kipud selleks liiga laisk olema. Meelsamini puhkaksid loorberitel.
SKORPION
Oled täna vastuvõtlikum ja tundlikum kui tavaliselt. Päev pole sobilik aktiivseks suhtlemiseks ega tähtsate otsuste vastuvõtmiseks. Puhka!
AMBUR
Ootad täna aktiivsust ja ühenduse võtmist pigem teistelt. Ole valmis aga selleks, et pead hoopis ise aktiivsem pool olema. Igaks juhuks võta end kokku.
KALJUKITS
Reageerid tundlikult igasugusele ebaõiglusele. Otsid enda kõrvale kaaslasi, kes oleksid vaimselt arengult sinuga samal tasemel.
VEEVALAJA
Oled heas mõttes emotsionaalne ja suudad endast hurmava mulje jätta. Soodne aeg dieediga alustamiseks, paastumiseks ja loominguliseks eneseteostuseks.
KALAD
Hea aeg oma tööst kokkuvõtteid teha. Kui sul on mingeid pooleli olevaid töid või ettevõtmisi, siis nüüd oleks sobiv aeg otsad kokku tõmmata.

 

Print Friendly, PDF & Email