Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et vaevled täna hirmude käes ning leiad endal kõigi olemasolevate ja väljamõeldud haiguste sümptomeid. Ära võta hirme liiga tõsiselt.
SÕNN
Saad nüüd edukalt hakkama ka närviliste ja abi vajavate inimestega. Sinu rahulikkus aitab nii mõndagi sinu kaaslast. Hea aeg kodukaunistamiseks.
KAKSIKUD
Suhted kaaslastega paranevad ning vastastikune mõistmine ja üksmeel taastub. Võimalik, et saad korda mõne pinges olnud suhte.
VÄHK
Vähene tähelepanu pööramine oma kaaslaste tunnetele võib täna suuri probleeme põhjustada. Püüa olla taktitundelisem ja vähem isekas.
LÕVI
Sinu meeleolud kipuvad täna nostalgiliseks. Tuletad meelde vanu aegu või külastad paiku, millega oled mingil eluperioodil tihedalt seotud olnud.
NEITSI
Võimalik, et tänane päev toob sulle huvitavaid vahejuhtumeid, mis lisavad su elule vürtsi. Tunned tõmmet eksootiliste kultuuride ja ekstreemsuse poole.
KAALUD
Soodne aeg kodu korrastamiseks. Põleta küünlaid ja lõhnalampi. Hea aeg paastumiseks. Püüa muuta oma seksuaalenergia loomeenergiaks.
SKORPION
Täna tuleks sul ilmutada aktiivsust ja otsustusvõimet. Ära alusta uusi ettevõtmisi, hea päev lõpetada poolelijäänud tööd.
AMBUR
Tõenäoliselt tuleb sul täna tegemist apaatsete ja laiskade inimestega või siis oled ise natuke innutu. Püüa pooleliolevad tööd lõpetada.
KALJUKITS
Tunnetad täna seda, kui kiiresti aeg tegelikult liigub, ja see sunnib sind tegutsema intensiivsemalt, kui harjunud oled. Ole valmis muudatusteks!
VEEVALAJA
Kaldud alateadlikult kopeerima oma kaaslaste käitumismaneere. Püüad kõigiga hästi läbi saada ja olla igaühe meele järele, see aga viib sind eemale iseendast.
KALAD
Pööra täna suuremat tähelepanu oma töödistsipliinile. Kipud hooletult käituma ja võid unustada olulisi asju. Väldi laenu võtmist ja andmist.

 

Print Friendly, PDF & Email