Horoskoop

JÄÄR
Oled nüüd eriti vaidlushimuline ja otsid diskuteerimisvõimalusi. Kuid väldi oma arvamuse iga hinna eest pealesurumist.
SÕNN
Tänased planeediseisud muudavad sind veidi ebastabiilseks, seetõttu tunduvad ametlikud asjaajamised sulle täna liiga keerulised.
KAKSIKUD
Oled lahkes meeleolus, püüad oma kaaslaste poolehoidu võita sellega, et teed neile kingitusi või kutsud külla. Sobiv aeg esinemiseks.
VÄHK
Tänane päev võib tuua intriige ja kõikvõimalikke vastuolusid. Püüa käituda ettevaatlikult, väldi emotsioonipurskeid ja võta aeg maha!
LÕVI
Kipud täna liiga palju lobisema. Püüa leida seltskond, kus saad end rahulikult välja elada. Ettevaatust dokumentide vormistamisel!
NEITSI
Püüa vältida uute projektide ja ettevõtmistega alustamist, tegele parem perekondlike kohustustega. Paranevad suhted vanematega.
KAALUD
Vaimset heaolu aitab sul saavutada joogaga tegelemine ja tagasihoidlikum söömine. Siis tunned end oma kehas hästi.
SKORPION
Sinu rahaline olukord paraneb tänu mõnele vanale tuttavale. Tunned end tänuvõlglasena ja püüad iga hinna eest omalt poolt midagi vastu pakkuda.
AMBUR
Ole tähelepanelik oma lähedaste vastu. Hea aeg nostalgilisteks perekondlikeks koosviibimisteks ja vanade aegade meenutamiseks.
KALJUKITS
Täna on raskendatud kõik, mis on seotud asjade korraldamisega. Ebasoodne päev reisimiseks, kuna võivad tekkida tõrked piletitega.
VEEVALAJA
Täna võid sattuda ummikseisu, kohtuda kummaliste inimestega ja võtta ette mõttetuid reise. Püüa seda kõike huumoriga võtta.
KALAD
Pööra täna tähelepanu sellele, mida ja kellele sa räägid. Pea meeles, et igaühte ei või siiski usaldada. Hea päev kodukaunistamiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email