Horoskoop

JÄÄR
Täna peaksid olema enese vastu tähelepanelikum ja end tööga mitte üle koormama. Pööra suuremat tähelepanu oma tervisele.
SÕNN
Täna pannakse proovile su tahtejõud. Võimalikud sündmused, kus sul on väga raske ennast kontrollida. Esile kerkivad alateadlikud soovid.
KAKSIKUD
Tunned soovi vabaneda kõigest, mis on vana ja kulunud. Nüüd ongi hea aeg muudatuste tegemiseks. Uueneda võivad ka suhted.
VÄHK
Tänased sündmused võivad areneda selliselt, et oled sunnitud taganema nendest põhimõtetest, millest oled siiani kõvasti kinni hoidnud.
LÕVI
Paned erilist rõhku välimusele. Püüad äratada teistes huvi ja olla imetlusobjekt. Liigse edevusega meelitad aga ligi ka ebameeldivaid isikuid.
NEITSI
Võimalik, et sul tuleb täna tegemist üliemotsionaalsete inimestega. Ära lase endale pähe istuda ja säilita igas olukorras enesekindlus.
KAALUD
Oled füüsiliselt aktiivne. Soodne aeg spordiga tegelemiseks. Samas oled ettevõtlik ja otsustusekindel. Püüa käituda läbimõeldult.
SKORPION
Ebasoodne päev lepingute sõlmimiseks ja suhtlemiseks. Ole valmis hilinemisteks. Loobu ebapraktilistest ostudest. Käitu mõistlikult.
AMBUR
Täna on rahulike meeleoludega päev. Mõned kokkulepitud kohtumised võivad edasi lükkuda. Kasuta tänast päeva enesega tegelemiseks.
KALJUKITS
Sinu tunded on arukad ja käitumine kainelt läbimõeldud. Suudad ennast kontrollida ja vaos hoida. Muutud ehk liigagi rangeks enese vastu.
VEEVALAJA
Võimalik, et puutud täna kokku oma alateadlike hirmudega. Püüa enese vastu ausaks jääda, nii saad kõige paremini vaimselt areneda.
KALAD
Ole valmis tõsiseks suhtlemiseks ja sündmuste analüüsimiseks. Kui oled intellektuaalse valdkonna tegelane, on see sulle pingeline töötegemise aeg. 

Print Friendly, PDF & Email