Horoskoop

JÄÄR
Täna võidakse sulle pakkuda ametikõrgendust või suuremat palka. Ole valmis oma uuenduslikke ja tulusaid ideesid esitama ja kaitsma.
SÕNN
Otsid võimalust eneseteostuseks. Sinu loomingulisus on praegu aktiviseerunud ja otsib väljundit. Kasuta seda maksimaalselt!
KAKSIKUD
Oled täna igati konkurentsivõimeline ja suurepärases vormis. Püüa olla enesekindel ja säilita ka pingelistes olukordades eneseuhkus.
VÄHK
Võimalik luksusreis või harmooniline ja romantiline suhe välismaalasega. Materiaalne olukord paraneb tänu sõbrale. Avanevad uued võimalused.
LÕVI
Võimalik, et võidad täna kellegi poolehoiu ja sümpaatia. Saavutad kergesti oma eesmärgid. Samuti hakkavad nüüd lahenema sinu rahamured.
NEITSI
Täna huvitud sa eeskätt kunstist ja ilusatest asjadest. Võimalik, et avastad eneseski mõne ande, mida sa siiani kasutanud pole.
KAALUD
Täna võid ägedalt reageerida, kui puutud kokku ebaõiglusega. Unustad igasuguse diplomaatia ja ütled julgelt oma arvamuse välja.
SKORPION
Peaksid rohkem tähelepanu pöörama oma siseprobleemidele. Kui sa siiani oled nende olemasolu eitanud, on nüüd aeg tõele näkku vaadata.
AMBUR
Praegu valitseb sinu elus aktiivne ja jõuline energia. Oled valmis härjal sarvist haarama ja viima ellu kõikvõimalikke ideid. Võid sattuda juhirolli.
KALJUKITS
Võimalikud kokkupõrked konkurentidega. Seda võib juhtuda nii ametlikus tööõhkkonnas kui ka armusuhetes. Oled sunnitud end aktiivselt tõestama.
VEEVALAJA
Oled täna liialt enesekeskne ja ebaobjektiivne, mistõttu pole täna soovitatav olulisi muudatusi teha. Püüa toetuda oma kogemustele.
KALAD
Tunned nüüd vajadust eksperimenteerida ja oma elus muudatusi teha. Otsid võimalusi eneseteostuseks. Loominguliselt oled avatum kui tavaliselt.

 

Print Friendly, PDF & Email